Na rynku

Building Solutions: Targi budowlane, jakich jeszcze nie było!

Największe targi budowlane w centralnej Polsce odbędą się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

BUIDLING SOLUTIONS, 15-17 kwietnia 2016

Warszawa wraz z sąsiadującymi z nią miejscowościami to najszybciej rozwijająca się aglomeracja w Polsce i w Europie Środkowej. Właściciele powstających budynków oraz firmy wykonujące usługi budowlane i remontowe nieustannie szukają nowych rozwiązań – to dla nich organizowane są targi Building Solutions. Celem imprezy jest przedstawienie i wypromowanie najnowszych trendów w budownictwie, a do współpracy organizatorzy zaprosili zarówno liderów branży, jak i firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję, ale już teraz mogą pochwalić się ciekawą ofertą. Oprócz prezentacji produktów i usług stosowanych w nowoczesnym budownictwie, wystawcy przygotowują dla odwiedzających specjalne oferty targowe. Ważną częścią targów będzie seria pokazów i szkoleń poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom budowlanym, które przyciągają profesjonalistów z branży.

Targi Building Solutions to świetna okazja do wymiany doświadczeń, opinii o kierunkach rozwoju branży, a także do nawiązania kontaktów biznesowych i sprzedaży swoich usług oraz produktów. To pierwsze w naszym regionie targi budowlane organizowane z takim rozmachem. Poza tradycyjną strefą targową organizatorzy dużą część powierzchni wystawienniczej przeznaczają na dodatkowe atrakcje.

DODATKOWE ATRAKCJE

Otwarte Mistrzostwa Polski i Eliminacje Mistrzostw Świata STRONGMAN

Tłumy odwiedzających z pewnością przyciągną Otwarte Mbuilding-solutions-banner-03istrzostwa Polski i Eliminacje Mistrzostw Świata STRONGMAN, podczas których będzie można zobaczyć w akcji zawodników należących do światowej czołówki.

Big Bau Master

Dodatkową atrakcją będą prestiżowe Big Bau Master, czyli zawody dla operatorów sprzętu budowlanego, w których uczestnicy wezmą udział w zapierających dech konkurencjach, takich jak: jazda ładowarką o sterowaniu burtowym po specjalnie przygotowanym torze przeszkód czy nawiązującym do Mistrzostw Europy turnieju strzelców dla operatorów koparki kołowej. Oprócz zmagań na koparce kołowej i ładowarce podziwiać będzie można także rywalizację operatorów koparko-ładowarki, zwanej „królową maszyn roboczych”. W przerwach między konkurencjami odbędą się dynamiczne pokazy pracy maszyn roboczych

Bicie rekordu Guinnessa w wspólnym grillowaniubuilding-solutions-banner-04

Nie lada atrakcją dla smakoszy będzie próba bicia rekordu Guinnessa we wspólnym grillowaniu na największym grillu. Z tej okazji powstanie wielki ruszt podwieszony na dźwigu, a do zjedzenia będzie ponad tona mięsa!

Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo

Targi Building Solutions odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą – największym tego typu obiekcie w Europie Środkowej. Rekordowe 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej to nie jedyny wyróżnik Ptak Warsaw Expo: należy wspomnieć również o innowacyjnym systemie ekspozycyjnym oraz o doskonałej lokalizacji. Dzięki korzystnemu położeniu przy nowym węźle komunikacyjnym łączącym drogi S7, S8 i A2, z Ptak Warsaw Expo do centrum Warszawy można dojechać w 15 minut.

 

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 21 marca, 2016

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły