Ubrania robocze

Carhartt Story

Jeśli szukasz wygodnej, funkcjonalnej i trwałej odzieży roboczej to powinieneś zapoznać się z ofertą amerykańskiej marki Carhartt. Wykorzystywany przez nich materiał Duck to nowoczesna i bardziej wytrzymała alternatywa dla jeansu Levis’a doceniona przez fachowców na całym świecie. A wiele modeli ogrodniczek, kurtek czy koszul przypadło do gustu amerykańskim rzemieślnikom nawet tym, wykonującym najcięższe zawody świata. Niektórych z nich podziwiać możemy w popularnych programach telewizyjnych, takich jak: „Gorączka złota” czy „Stacja Alaska”.


Kurtka Chore Coat C001 produkowana nieprzerwanie od 1923 roku

Kurtka Chore Coat C001 produkowana nieprzerwanie od 1923 roku


Historia marki Carhartt sięga 1889 r., a jej twórcą jest Hamilton Carhartt, który za cel postawił stworzenie wyjątkowej odzieży roboczej. Pierwotnie była ona przeznaczona dla pracowników kolei amerykańskich. Przez te wszystkie lata odzież z metką Carhartt została doceniona za komfort, wytrzymałość, funkcjonalność, ergonomiczne rozwiązania i prostą konstrukcję. Szeroki wachlarz produktów takich jak koszule, ogrodniczki, płaszcze, buty czy spodnie monterskie z dużą ilością kieszenią i fartuchy z dumą noszą fachowcy na całym świecie. Wielu dekarzy, stolarzy, ślusarzy, nosi z dumą ubrania z metką Carhartt. Do zdeklarowanych fanów marki należą także ludzie wykonujący najcięższe zawody świata, którzy są bohaterami znanych i lubianych programów „Gorączka złota”, „Morze złota”, czy „Stacja Alaska” emitowanych na kanale Discovery.
Spodnie Firm Duck Double-Front Dungaree produkowane nieprzerwanie od 1932 roku

Spodnie Firm Duck Double-Front Dungaree produkowane nieprzerwanie od 1932 roku


Firma pozycję zawdzięcza swojemu podejściu do tworzenia innowacji. Jedną z nich jest materiał Duck. Ten materiał to alternatywa dla jeansu, grubsza i bardziej wytrzymała. Kurtka Duck Active Jacket zaprojektowana w 1976 roku jest do dzisiaj najlepiej sprzedającym się modelem w kolekcji producenta. Carharttowie przez lata stworzyli wiele innych materiałów, które pozwalają im z powodzeniem szyć najlepszą odzież roboczą. Ich ubrania są nie tylko estetyczne, ale i odporne na wiatr, deszcz, plamy, a do tego piekielnie wytrzymałe. Materiał Nylon Waterproof Breathable to dla przykładu 100% nylon, z wodoodporną, oddychającą membraną, dzięki której możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Szwy w produktach uszytych z tego materiału są dodatkowo zabezpieczone przed przenikaniem wody. Ripstop to materiał, gdzie wpleciono dodatkowe bardzo mocne włókno (charakterystyczna kratka), które zapobiega dalszemu rozdarciu materiału. Gdy w materiale pojawi się dziura nie rwie się on dalej. Brookville Nylon i Rockford Nylon to bardzo lekkie i wytrzymałe materiały typu oxford wykonane w 100% z nylonu odpornego na wodę.

Produkty marki Carhartt od 128 lat to gwarancja jakości i stylu. A dla każdego fachowca inwestycja na lata, której z pewnością pozazdroszczą młodsi dekarze.

Więcej informacji: https://workstyle.pl/webpage/historia.html

Dla naszych czytelników kod rabatowy upoważniający na 10% upust na pierwsze zakupy w sklepie internetowym workstyle.pl: FACH-WQ56

4.8/5 - (17 votes)

Data publikacji: 30 czerwca, 2017

Autor:

4.8/5 - (17 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Arek L.
    środa, 23 stycznia, 2019

    Ubranie robocze to ważny temat dla każdego majsterkowicza, ogrodnika, budowlańca. Kiedyś nie zwracałem na to uwagi lecz dziś już wiem jak to jest ważne. Komfort, wytrzymałość, wygoda, funkcjonalność, ergonomika to cechy jakże ważne. Metka Carhartt to symbol dobrego wyboru. Matriały Brookville Nylon i Rockford Nylon typu oxford są bardzo lekkie i odporne na wodę. Jest też szereg innych – zatem chyba sobie coś dobiorę z tej bogatej oferty f-my Carhartt.

  2. zaintresowany
    niedziela, 6 października, 2019

    Ubranie robocze powinno być trwałe i wykonane z materiału ,który umożliwia w trakcie pracy swobodę ruchów.Oferta amerykańskiej firmy wydaje mi się bardzo atrakcyjna i chętnie zapoznam się z aktualną oferta ubrań roboczych tej firmy i z pewnością coś dla siebie wybiorę.

Podobne artykuły