Na rynku

Cech „Wiecha” zaprasza na Wielki Czerwcowy Piknik Rzemiosła!

„Wiecha” – Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli jest terenową strukturą Związku Rzemiosła Polskiego, dobrowolnym członkiem Izby Rzemieślniczej w Kielcach. Cech prowadzi działalność na terenie całej Polski, zrzeszając rzemieślników Dekarzy, Blacharzy oraz Cieśli.

Powstanie Cechu nieprzypadkowo zbiegło się z pierwszą edycją największej imprezy branży dachowej w Polsce, której żadnemu profesjonaliście nie trzeba przedstawiać. Oczywiście mowa o Dach Forum w Targach Kielce, razem z którymi cały rok pracujemy by integrować szeroko rozumianą Brać Dekarską. Nasze starania docenione przez środowisko branżowe zostały też uhonorowane przez Targi poprzez ustanowienie „Wiechy” Gospodarzem Rzemiosła Dach Forum.

Jak zapewne większość z czytelników wie strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego – MetalManiaka, Roberta Szutę – Antyfarmersa, Maćka Bieniasa – Macieja Dekarza czy Adama Heryka. Najbardziej uznane autorytety branży w jednym czasie w jednym miejscu.

Piknik Cech Wiecha

Wielki Piknik Rzemiosła – Góra Kalwaria, – 17 Czerwca 2023 od 11.00

W podsumowaniach targów bardzo często przewijało wśród Dekarzy zdanie, iż szkoda że Dach Forum jest tylko raz do roku. Mistrzowie strefy rzemiosła tworzący Zarząd Cechu zmotywowani życzeniem Braci Dekarskiej postanowili zorganizować półmetek sezonu budowlanego. Sprawdzoną formułę rodzinnego pikniku wzmacniamy rozmachem umożliwionym przez partnerów przemysłowych i organizujemy w wyjątkowym miejscu. Jest nim największy w Polsce tor testowy samochodów terenowych – Poligon 4×4 tuż pod Warszawą.

Na miejscu będzie okazja spróbować swych sił za kierownica terenówek, spotkać się z rzemieślnikami, wypróbować narzędzia i poznać nowinki przygotowane przez liderów przemysłu. Wszystko to w świetnej piknikowej atmosferze.

Razem z Partnerami wydarzenia serdecznie zapraszamy profesjonalistów branży dachowej wraz z rodzinami. Skoro będą uznani Mistrzowie Rzemiosła to nie może zabraknąć również i Ciebie!


Data publikacji: 14 czerwca, 2023

Autor:


Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły