Dachówka ceramiczna

Ceramiczna dachówka CREATON KODA – stworzoną z myślą o perfekcyjnym montażu

Dachówka ceramiczna KODA, nowość w ofercie CREATON, łączy w sobie siłę precyzji i lekkość formy charakterystyczną dla dachówki zakładkowej wysokiej klasy. Nowoczesny, dopracowany w każdym detalu kształt spełnia wszelkie założenia współczesnego budownictwa pod względem stylu i funkcjonalności. KODA to dachówka stworzona przez CREATON z myślą o szybkim, precyzyjnym i szczelnym montażu.

Ceramiczna dachówka CREATON KODA

KODA to dachówka stworzona przez CREATON z myślą o szybkim, precyzyjnym i szczelnym montażu. Jej wymiary ok. 304 x 505 mm sprawiają, że instalacja dachu przebiega szybko. Aby przykryć jeden metr kwadratowy dachu potrzebnych jest jedynie 9 szt. dachówki. Na szybkość prac dekarskich wpływa również możliwość zastosowania dużej odległości między łatami. W przypadku dachówki KODA może ona mieć aż 433 mm. Dodatkowo, dzięki dużej – wynoszącej 40 mm – tolerancji przesuwu produkt łatwo można dopasować do niemal każdego dachu. To ogranicza do minimum konieczność robienia licznych, niewygodnych cięć dachówki na połaci, skracając tym czas potrzebny na wykonanie całego dachu.

Ceramiczna dachówka CREATON KODA

Kolejną zaletą dachówki ceramicznej KODA, która jest ważna z perspektywy dekarza, to bogata oferta oryginalnych akcesoriów. Do dyspozycji są wysokiej jakości: ceramiczne dachówki boczne, wentylacyjna, kalenicowa, kominki i gąsiory. Uzupełnieniem tego są solidne, aluminiowe systemy komunikacji i ochrony przeciwśnieżnej. Wszystkie rozwiązania są idealnie dopasowane do kształtu, koloru i powierzchni (elementy ceramiczne) całej połaci. Estetyka dachu zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego pod tym względem inwestora.

Ceramiczna dachówka CREATON KODA

Dopracowana konstrukcja zamków bocznych i górnych dachówki KODA zapewnia doskonałą szczelność nawet na dachach o kącie nachylenia wynoszącym już 10 stopni. Zamki są skuteczną barierą dla opadów atmosferycznych, zapobiegają ich wnikaniu pod połać nawet przy silnym wietrze. Utrzymanie w procesie produkcyjnym stabilności wymiarowej na bardzo wysokim poziomie ułatwia precyzyjny montaż. W efekcie tego każda dachówka idealne pasuje do sąsiadujących dachówek. To zauważy każdy dekarz, który zacznie pracę z tym modelem dachówki CREATON.

KODA marki CREATON to nie tylko dachówka ceramiczna o doskonałym wyglądzie. Dopracowanie każdego jej detalu zapewnia wygodę podczas montażu i pełnię satysfakcji ze strony inwestora przez długie lata. Produkt, podobnie jak pozostałe modele ceramiczne marki, posiada gwarancję udzielaną przez CREATON Polska na okres aż do 50 lat zgodnie z warunkami określonymi na www.creaton.pl.

4.8/5 - (28 votes)

Data publikacji: 17 września, 2021

4.8/5 - (28 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Andrzej
    wtorek, 21 września, 2021

    Dachówki tej marki są jak zwykle na najwyższym poziomie jakościowo. Precyzyjny montaż to sama przyjemność, a efekt końcowy w połączeniu z całym systemem akcesoriów jest zadawalający dla wszystkich. Czasami warto zainwestować więcej, a mieć pewność, że będzie to wyglądać elegancko i dobrze sprawować się przez długie lata.

Podobne artykuły