Dachówka ceramiczna

Ceramiczne dachówki SIMPLA

Cechy szczególne dachówki ceramicznej SIMPLA to prosta forma, idealnie płaski kształt, doskonałe proporcje, modne kolory oraz perfekcyjne wykonanie.

Dachówka ceramiczna SIMPLA, najnowszy produkt marki CREATON, produkowana jest ze starannie wyselekcjonowanych złóż gliny w Widziszewie – najnowocześniejszej w Europie fabryce dachówek ceramicznych CREATON Polska, w oparciu o innowacyjną technologię posiada parametry techniczno-użytkowe i właściwości odpowiadające najwyższej klasie dla ceramicznych pokryć dachowych.

Najlepszy surowiec, innowacyjna technologia

Co sprawia, że SIMPLA zasłużyła na tak zaszczytne miejsce wśród wielu bardzo dobrych pokryć dachowych? Przede wszystkim surowiec i technologia oraz ponad 130-letnie doświadczenie producenta w kreowaniu dachów spełniających najwyższe standardy. Warto również podkreślić, iż jej produkcja odbywa się z poszanowaniem zasobów naturalnych, przy możliwie najmniejszym negatywnym oddziaływaniu na środowisko. Dachówka wraz z oryginalnymi akcesoriami produkowana jest z najczystszej gliny, na bazie zaawansowanej technologii bezdotykowego wypału w poziomych kasetach – dzięki temu każdy egzemplarz zachowuje nienagannie prosty kształt oraz gładką powierzchnię.

Design

SIMPLA o prostej geometrycznej formie, idealnych proporcjach (30 x 50 cm) i wyjątkowo gładkiej, płaskiej powierzchni świetnie nadaje się na dachy współczesnych budynków, nawiązujących do neomodernizmu i minimalizmu, lekkich, kubicznych brył z przewagą betonu i stali. Będzie też interesująco wyglądać na obiektach wykonanych z tradycyjnych materiałów, a odnoszących się do najlepszych wzorów europejskiego budownictwa. Atutem dachówki SIMPLA jest również kolorystyka korespondująca z najnowszymi trendami we wzornictwie. Dachówki w kolorach: FINESSE czarna glazurowana, NUANCE czarna matowa angobowana lub NUANCE w kolorze łupka angobowana to ciekawa alternatywa dla intensywnych czerwieni oraz brązów, sprawiająca, że bryła budynku, niezależnie od stopnia skomplikowania projektu, rodzaju dachu czy sposobu krycia, nabiera niepowtarzalnego charakteru.

50 lat gwarancji

Dzięki swojej budowie SIMPLA jest odporna na działanie szkodliwych substancji i negatywne wpływy środowiska, w tym ekstremalne wahania temperatury, gradobicie, ulewne deszcze, silne wichury. Wzmacniające ożebrowanie na spodniej stronie dachówki zwiększa wytrzymałość dachówki mechaniczną, odprowadza skropliny i zapewnia dobrą wentylację. SIMPLA posiada unikatowe zamki: podwójny boczny, który pozwala na optymalny przepływ powietrza pod przykryciem, bezpieczne odprowadzanie wody w dwóch korytach i wyjątkową szczelność oraz górne, z dużą tolerancją ponad 3 cm przesuwu umożliwiającą ułożenie jej na każdym rodzaju dachu. Dodatkowo dwa spodnie zaczepy podnoszą jej stabilność, a system mocowań ułatwia szybki i prawidłowy montaż. Aż 50-letni okres gwarancji potwierdza doskonałe parametry użytkowe dachówki SIMPLA.

Kompleksowy system dachowy

SIMPLA oferowana jest w wersji podstawowej wraz z szeroką gamą akcesoriów, do których należą dachówki funkcyjne, gąsiory ceramiczne z systemem mocowania FIRSTFIX, elementy z metalu i aluminium w kolorze dachówki podstawowej, klamry burzowe i folie dachowe. W ten sposób producent zapewnia kompleksowy system dachowy, który jest nie tylko dużym ułatwieniem dla specjalistów – dekarzy, odpowiedzialnych za wzorcowe ułożenie dachu, ale przede wszystkim gwarancją najwyższej jakości dla użytkownika.

4.4/5 - (7 votes)

Data publikacji: 20 maja, 2017

Autor:

4.4/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły