Na rynku

Certyfikat Braas – jakość udokumentowana

Dach jest jednym z elementów domu, którego poprawną budowę trudno zweryfikować inwestorowi. Dlatego podczas zatrudniania firmy dekarskiej często wyboru dokonuje na podstawie rekomendacji oraz wszelkich certyfikatów poświadczających umiejętności dekarza. Warto więc postarać się o Certyfikat Braas i zdobyć większy poziom zaufania u potencjalnych klientów.

Dekarz, ubiegający się o Certyfikat Braas musi spełnić kilka warunków ustalonych przez markę Braas, dzięki którym Certyfikat jest wiarygodnym wyznacznikiem jakości dla inwestora.

Przede wszystkim musi ukończyć minimum dwa szkolenia specjalistyczne organizowane przez firmę Monier Braas. Obowiązkowym jest zaliczenie szkolenia „Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonania trudnych detali dachu”. Drugie szkolenie jest wybierane przez dekarza spośród bogatej oferty, w której znajdują się m.in. szkolenia: „Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas”, „System solarny Braas – dobór i montaż części dachowej instalacji” czy szkolenia specjalistyczne – jak wole oko, czy specyfika układania dachówek płaskich oraz karpiówki Opal na wieżach, stożkach i krzywiznach.

Po odbyciu dwóch szkoleń, umiejętności dekarza zostają dodatkowo zweryfikowane przez doradcę technicznego firmy Monier Braas podczas wizyty na budowie. Po spełnieniu tych warunków dekarz otrzymuje Certyfikat oraz Kartę Certyfikowanego Dekarza poświadczającą ważność Certyfikatu. Dokument ma ważność dwa lata – z możliwością przedłużenia na kolejne trzy po ukończeniu kolejnego szkolenia technicznego ze zintegrowanego systemu dachowego Braas.

Certyfikat Braas – jakość udokumentowana

Dekarz biorący udział w Programie zobowiązuje się wykonywać pokrycia dachowe zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami zawodowymi oraz obowiązującymi przepisami i rozporządzeniami, a dzięki zdobytemu Certyfikatowi może liczyć na szczególne wsparcie firmy Monier Braas m.in. na bezpłatny serwis i doradztwo techniczne w skomplikowanych problemach technicznych.

Certyfikat Braas – jakość udokumentowana

Certyfikat kartą przetargową w walce o inwestora!

Zdobycie przez dekarza Certyfikatu jest potwierdzeniem umiejętności, które zostały zweryfikowane przez doradców technicznych Braas. Dzięki temu Certyfikat może być silnym argumentem w walce o pozyskanie klienta. Dodatkowym wsparciem jest promocja certyfikowanych dekarzy na portalu www. superdekarz.pl, oraz na stronie www.braas.pl. Dekarzy z Certyfikatem Braas jest coraz więcej! Już ponad 120 dekarzy z całej Polski może się pochwalić posiadaniem Certyfikatu Braas. To duży sukces nie tylko dla marki Braas, ale również dla rynku budowlanego, na którym jest coraz więcej wykwalifikowanych fachowców. Teraz, kiedy najgorętszy sezon budowlany powoli dobiega końca, będzie można więcej czasu poświęcić na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Udział w specjalistycznych szkoleniach oraz zdobycie Certyfikatu Braas na pewno zaprocentuje w przyszłym sezonie budowlanym.

Chcesz zdobyć Certyfikat Braas?

1. Zarejestruj się w programie SUPERDEKARZ poprzez portal superdekarz.pl

2. Poprzez wypełnienie formularza na stronie www.braas.pl zapisz się na dwa szkolenia specjalistyczne (w tym obowiązkowo szkolenie „Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonania trudnych detali dachu”).

3. Ukończ szkolenia.

4. Poddaj wykonany przez siebie dach weryfikacji doradcy technicznego.

5. Odbierz Certyfikat podczas spotkania z koordynatorem programu certyfikacji.

5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 24 listopada, 2014

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły