Budownictwo drewniane

Certyfikat dający komfort – DOMY BIEDRZYCKI

DOMY BIEDRZYCKI to firma powstała w 2002 roku w oparciu o wiedzę architektoniczną wspólników, zdobywaną przez wiele lat. Z każdym rokiem firma rozwija się coraz prężniej i nastawia na budowę komfortowych energooszczędnych domów gotowych, budowanych najczęściej w technologii szkieletowej i STEICO. Firma narodziła się z zamiłowania do drewna i wyrobów drewnianych. Początkowo budowane tu domy szkieletowe powstawały bezpośrednio na działce klienta. Dzisiaj w firmie DOMY BIEDRZYCKI stosuje się prefabrykację. Gotowe ściany budynku szkieletowego przywożone są w panelach bezpośrednio z zakładu, gdzie następuje ich montaż. Skraca to znacznie czas budowy domu.

Czerpać z Niemiec

Charyzmatyczna postać współwłaściciela – Przemysława Biedrzyckiego, sprawia, że firma rozwija się prężnie i może poszczycić się licznymi certyfikatami. Jednym z nich jest Certyfikat Europejskiego Projektanta i Wykonawcy Budynków Pasywnych. Daje on pewność, że wykonywane przez firmę domy są najwyższej jakości i zachowują europejskie parametry techniczne. To Niemiec – Szlagowski wymyślił dom pasywny, umiał zebrać wiedzę w odpowiednie ramy i wdrożyć na rynek. Niemcy są liderami, dlatego warto przyglądać się ich rynkowi i czerpać z niego inspiracje.

Słaba – silna płeć

Do sukcesu firmy przyczynia się też wspólniczka – Pani Aleksandra Krzepkowska, która wspaniale radzi sobie z prowadzeniem firmy. Domami zajmuje się rzec by można – „od pokoleń”. Jest także wiceprezesem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe. Stowarzyszenie pomaga firmom na różnych polach. Jego ideą jest bowiem zrzeszanie tych, którzy są ekspertami. Bycie w nim zatem daje klientowi pewność doboru dobrej jakościowo firmy.

Domy Biedrzycki – montaż prefabrykowanego domu pasywnego.
Domy Biedrzycki – montaż prefabrykowanego domu pasywnego.
Domy Biedrzycki – montaż prefabrykowanego domu pasywnego.

Komfort – niezwykle ważna rzecz

Dom komfortowy, to nie tylko niskie rachunki. To nawet nie pewność, że dom pod wpływem czasu nie zmieni swoich parametrów, a materiały nie stracą swoich właściwości. Komfort to także odpowiedni mikroklimat – panująca w nim temperatura, wilgotność, czyli to, co jest potrzebne do życia. Życia komfortowego. Budynki pasywne zapewniają właśnie taki rodzaj komfortu.

Klientami firmy DOMY BIEDRZYCKI są ludzie w różnym wieku. Charakteryzuje ich jednak wspólna cecha – chcą mieć dom energooszczędny lub pasywny, chcą żyć lepiej i rozumieją ideę wspomnianego komfortu. To ludzie świadomi, korzyści płynących z wybudowania i mieszkania w takim domu. Doradztwo, jakim zajmuje się firma sprawia, że Klient może czuć się bezpiecznie. DOMY BIEDRZYCKI bowiem i pracujący w nim zespół pomagają w doborze materiałów i technologii, a także proponuje rozwiązania odpowiednie do poszczególnej budowy. Indywidualne podejście do Klienta sprawia, że każdy, kto tu trafi jest odpowiednio zaopiekowany.

Firma DOMY BIEDRZYCKI jest członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe.

Budynki prefabrykowane: firma EKOINBUD jest członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe - DOMYIDACHY
DOMY BIEDRZYCKI

www.domybiedrzycki.pl

4.9/5 - (44 votes)

Data publikacji: 1 sierpnia, 2019

Autor:

4.9/5 - (44 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. zaintresowany
  czwartek, 1 sierpnia, 2019

  Jeśli firma posiada energicznego z wizją menadżera,to może się świetnie rozwijać co widać na przykładzie firmy Domy Biedrzycki.Jeśli ktoś chce mieć dom energooszczędny czy pasywny z prawdziwego zdarzenia ,a zarazem komfortowy to Domy Biedrzycki w swej ofercie mają najlepsze tego typu budynki na naszym rynku i według mnie są bardzo dobrym wyborem.

 2. Jakub
  piątek, 2 sierpnia, 2019

  ludzie teraz bardziej świadomie wybierają swoje domy. energooszczędny dom to nie jest moda, ale raczej sposób na oszczędzanie i komfort w życiu. 17 lat na rynku firmy Biedrzycki to dobry wynik. indywidualne podejście do klienta jest bardzo ważne.

 3. rafal8647
  wtorek, 20 sierpnia, 2019

  pomocny artykuł

 4. Jakub
  piątek, 26 czerwca, 2020

  Miałem okazje współpracować z p. Biedrzyckim – bardzo słabo to wyszło – złotousty obiecujący wszystko a sprzedający produkt nie nadający się do użytkowania. Odradzam – więcej na Priv : Jakub87(dot)wp.pl

Podobne artykuły