Na rynku

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015 dla SELENA SA

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015 dla SELENA SA

SELENA SA, czyli producent chemii budowlanej, otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015. Wyróżnienie to, które po raz kolejny trafia do firmy SELENA SA, przyznawane jest przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą D&B Polska. Stanowi potwierdzenie stabilności firmy oraz doskonałą rekomendację dla partnerów biznesowych.

Celem i misją Międzynarodowej Wywiadowni Gospodarczej Bisnode D&B Polska jest upowszechnianie udanych wzorców funkcjonowania firm – a to ma realizować Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Wywiadownia działa na rynku już od kilkudziesięciu lat, zapewniając wiarygodne informacje na temat atrakcyjności biznesowej weryfikowanych przedsiębiorstw. Prestiżowe wyróżnienie Zaufany Partner, które honorowane jest na świecie, otrzymało tylko 1% firm w Polsce. Lider chemii budowlanej SELENA SA po raz kolejny może się pochwalić świetną kondycją finansową oraz wzorcową moralnością płatniczą.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej – dla kogo?

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej przyznawany jest przez wysokiej klasy analityków na bazie oceny Wywiadowni Bisnode. Ta zaś przygotowywana jest na podstawie danych o wiarygodności i stabilności finansowej przedsiębiorstwa, a w szczególności na:

 • analizie moralności płatniczej (zgodnie z programem International Payment Monitor);
 • analizie wskaźników finansowych w ostatnich dostępnych sprawozdaniach finansowych;
 • największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

Inne wyróżnienia otrzymane przez SELENA SA

Firma SELENA SA otrzymała także inne wyróżnienia w 2016 roku, co potwierdza jej renomę jako czołowego producenta chemii budowlanej:

 • przyznany po raz czwarty tytuł Budowlana Firma Roku;
 • Osobowość Branży dla Andrzeja Ulfiga, Prezesa Zarządu SELENA SA;
 • wyróżnienie Najlepszy Pracodawca 2016;
 • Lider Chemii Budowlanej 2016.

Pod koniec września SELENA SA została także Partnerem Strategicznym na konferencji naukowej „Nauka, Biznes, Budownictwo”. Organizatorzy wydarzenia to miesięcznik „Builder” i Rada Naukowa, Programowa i Recenzentów Krajowych i Zagranicznych.

5/5 - (1 głos)

Data publikacji: 18 października, 2016

5/5 - (1 głos)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Marcin
  środa, 20 lutego, 2019

  Selena S.A. jest na rynku prawie 30 lat i jest liderem w dystrybucji chemii budowlanej na Polskim rynku. Miło, że firma dostała kolejny Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, oznacza to, że firma jest stabilna finansowo na rynku i wiarygodna. Selena S.A. cały czas rozwija swoją ofertę.

Podobne artykuły