Szkolenia

Ciągłe doskonalenie dzięki Akademii Steico

Należy pamiętać, że udział w seminariach organizowanych przez Steico jest bezpłatny i niezobowiązujący. Zyskuje się nie tylko wiedzę, ale również prestiżowy, imienny certyfikat.


Taki dokument uznawany jest za potwierdzenie posiadanych kompetencji, które są cenione na rynku.
„Wiedza kosztuje” – tak mówi stare powiedzenie z pewnością znane w firmach dekarskich, ciesielskich oraz wśród wykonawców domów drewnianych. Jednak nie sprawdza się ono w przypadku Akademii Steico, gdzie uczestnictwo w szkoleniach ma charakter całkowicie bezpłatny. Pozyskać można przy tym fachową wiedzę oraz certyfikat, który przykuje uwagę Klientów.

Tematyka seminariów

Seminarium zatytułowane „Innowacyjne rozwiązania dla budownictwa drewnianego” podejmuje przede wszystkim kwestie związane z zasadami prawidłowego projektowania oraz wykonywania konstrukcji z belek dwuteowych i drewna klejonego warstwowo z fornirów. Oprócz tego ważne są rozwiązania dotyczące nowoczesnego budownictwa energooszczędnego wraz z prawidłowym montażem przegród dachowych, ściennych i stropowych zwłaszcza w aspekcie połączeń/mocowań. Warto wzorcowe prace obejrzeć na obiektach referencyjnych.

Wiedza fachowa

Podczas seminariów organizowanych przez firmę Steico uczestnicy są zapoznawani z zasadami prawidłowego wykonywania izolacji dyfuzyjnie otwartych bazując na nie tylko sprawdzonych, ale i cenionych w całej Europie materiałach konstrukcyjnych oraz termoizolacji wykonanych z włókna drzewnego.

Podsumowanie

Nawet najdoskonalsze umiejętności praktyczne muszą być poparte odpowiednią wiedzą teoretyczną. Właśnie takie połączenie przekłada się na dużą ilość zleceń, a co najważniejsze, uznanie u inwestora.
Seminaria Akademii Steico to miejsce spotkań praktyków. Biorą w nich bowiem udział ludzie z branży, przez co jest możliwa wymiana doświadczeń i poznanie specjalistów oraz potencjalnych partnerów biznesowych.

Terminy szkoleń

9-10 czerwca 2016
23-24 czerwca 2016
28-29 lipca 2016
11-12 sierpnia 2016
25-26 sierpnia 2016
Ciągłe doskonalenie dzięki Akademii Steico
Szczegółowe informacje oraz rejestracja udziału w AKADEMII STEICO:
STEICO CEE Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 2
64–700 Czarnków

Kontakt: Eliza Jans
tel. kom. 726 726 440
e-mail: ejans@steico.pl

www.steico.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 4 czerwca, 2016

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. zainteresowany
    piątek, 27 września, 2019

    Tematyka seminarium pozwala poprawić swą wiedzę i umiejętności,a zdobyta wiedza jest bezcenna i można ją szybko wdrożyć w praktyce.Oby takie seminaria prowadzone przez firmę Steico oby były prowadzone jak najdłużej z pożytkiem dla branży dekarskiej.

Podobne artykuły