Ubrania robocze

Ciepło, elastyczność i wygoda – bluzy robocze Snickers Workwear

Od lewej: 2810 Bluza, 22818 Bluza – krótki suwak, 2881 Bluza Logo z kapturem, 2888 Bluza Logo z kapturem – na suwak

Praca na zewnątrz lub wewnątrz budynków, może nie być zbyt komfortowa jeżeli wykonywana jest w niskiej temperaturze, podczas wiatru lub przeciągu. Może skutkować wychłodzeniem organizmu, a w konsekwencji gorszą koncentracją i samopoczuciem oraz niższą efektywnością. Marka Snickers Workwear w swojej ofercie posiada rozmaite produkty, które pozwalają uporać się z tym problemem. Jednymi z nich są bluzy robocze.

Snickers Workwear konsekwentnie od lat stawia na bardziej sportowy niż typowo roboczy wygląd swoich produktów. W asortymencie marki niemal nie da się znaleźć kompletów ubrań typu „spodnie + góra” wykonanych z tego samego materiału. W efekcie dostępne są rozmaite kombinacje odzieży do pracy o nowoczesnym wyglądzie, wykonane z bardzo dobrych jakościowo mieszanek bawełniano-poliestrowych. Bluzy należą do jednych z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się artykułów. Przemawia za nimi przede wszystkim komfort użytkowania – z racji kroju i zastosowanych materiałów pozwalają zachować swobodę ruchów oraz zapewniają izolację termiczną ciała. Mogą być noszone jako warstwa zewnętrzna lub jako środkowa – pod kurtką.

Bluzy robocze Snickers Workwear

Szwedzki producent przedstawia do wyboru różne wersje: bez kaptura, z kapturem, z kapturem zapinane na suwak, z dodatkowym uchwytem na kciuk, czesaną stroną wewnętrzną, o różnej gramaturze i kolorystyce. Znajdą się wśród nich bluzy idealne do znakowania logotypami firmowymi oraz z takie z naniesionym logo Snickers Workwear – dla fanów marki. Oferowane są w rozmiarach XS-XXXL. Szeroki asortyment sprawia, że każdy jest w stanie dobrać model wedle swoich upodobań.

Więcej informacji o odzieży roboczej Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl

5/5 - (9 głosów)

Data publikacji: 3 listopada, 2021

5/5 - (9 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    środa, 3 listopada, 2021

    Odzież robocza f-my Snickers Workwear to klasyka. Kolorystyka, design, jakość zachęcają do noszenia również poza pracą. Będąc ostatnio w Szwecji zobaczyłem znajomych kiedy wracali z pracy w tego typu ubraniach. Powiem szczerze wyglądali extra.

  2. krojczy
    czwartek, 4 listopada, 2021

    Ubranie robocze wymaga spełnienia kilku podstawowych cech, które zapewnią że praca w nich będzie bezpieczna i efektywna. Przede wszystkim ubranie takie powinno zapewniać bezpieczeństwo pracy – swobodę działania i właściwy komfort termiczny. Warto by miało odpowiednią ilość kieszeni zapewniającą schowanie podręcznych narzędzi. No i istotną sprawą jest również wygląd zewnętrzny i estetyka. Takie ubrania zwracają na siebie uwagę a przy okazji stanowią estetyczną reklamę firmy.

Podobne artykuły