Warsztat

CLC – amerykański sposób organizacji pracy. Nowa marka w asortymencie Hultafors Group

Hultafors Group na polskim rynku znana jest przede wszystkim jako właściciel marki Snickers Workwear i, w mniejszym stopniu, narzędzi ręcznych Hultafors. Ale w asortymencie szwedzkiej firmy znajdziemy jeszcze wiele innych komplementarnych marek, które pozwalają na bardziej efektywne wykonywanie pracy. Jedną z nich jest amerykańska CLC – Custom Leathercraft.

Amerykańska marka od ponad 35 lat produkuje wytrzymały, innowacyjny ekwipunek roboczy, którego celem jest zaspokojenie potrzeb profesjonalnych rzemieślników. W ofercie marki znajdują się innowacyjne pasy narzędziowe, torby i plecaki na narzędzia i akcesoria, nakolanniki, itp.

Torba narzędziowa otwarta, średnia
Torba narzędziowa otwarta, średnia
Futerał narzędziowy do wiader
Futerał narzędziowy do wiader
Uchwyt na wiertarko-wkrętarkę akumulatorowąUchwyt na wiertarko-wkrętarkę akumulatorową
Uchwyt na wiertarko-wkrętarkę akumulatorową

Produkty CLC są przeznaczone do najbardziej wymagających środowisk pracy. Dzięki przemyślanemu projektowaniu i skupieniu się na szczegółach – od projektu po wybór odpowiednich materiałów i szwów – są doceniane ze względu na swoją wysoką jakość, trwałość i innowacyjność.
Konstrukcja produktów opiera się na zauważeniu rzeczywistych potrzeb i sytuacji spotykanych w pracy. Dewizą CLC jest „myśl poza schematami”. Oznacza to słuchanie, dowiadywanie się, jak użytkownicy pracują i czego dokładnie potrzebują, a następnie tworzenie produktów, które spełniają oczekiwania. Ponadto marka nieustannie stara się przewidywać i wprowadzać innowacje lub cechy, które dodają nową wartość produktowi. Stara się być zawsze o krok z przodu – opracowuje rozwiązania, które z czasem stają się niezbędnymi w pracy.

CLC szybko postawiła sobie za cel stworzenie rozwiązania, zapewniającego wygodne noszenie narzędzi przez cały czas. Dlatego torby i plecaki CLC są ergonomiczne, aby można je było łatwo przenosić oraz wyposażone są w praktyczne funkcje: wybrane modele posiadają np. wbudowane stacje ładowania telefonów, tabletów i innych urządzeń.

Więcej informacji o produktach CLC można znaleźć na stronie www.goclc.eu

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 13 października, 2022

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły