Warsztat

Czy odkurzacz Karcher piorący sprawdzi się w domu?

Odkurzacze piorące Karcher to nowoczesne udogodnienie stosowane przez firmy sprzątające oraz instytucje oferujące różne usługi. Czy takie urządzenie warto kupić do domu? Okazuje się, że wielofunkcyjność, kompaktowość i stosunkowo niska cena niektórych modeli są wprost stworzone do użytku domowego. Dlaczego warto rozważyć taki zakup?

Co potrafią odkurzacze piorące? Karcher – sprawdzona jakość!

Skoro „piorący”, to dlaczego “odkurzacz”? Zakres działania takiego urządzenia jest bardzo szeroki – zwłaszcza jeśli wybierzemy wariant o zaawansowanej ilości funkcji. Każdy odkurzacz piorący Karcher z erpixkarcher24.pl to znacznie więcej niż zwykły odkurzacz lub myjka. Po pierwsze, służy do klasycznego odkurzania (zwykle z odpowiednią końcówką i workiem), ale poza suchymi zanieczyszczeniami może też zasysać płyny. Jeśli więc wciągniemy rozlaną na podłodze wodę, odkurzaczowi nic się nie stanie.

Ważniejsza cecha, która odróżnia odkurzacz piorący od klasycznego, to możliwość czyszczenia na mokro. Odkurzacz Karcher piorący z pewnością sprawdzi się w mieszkaniach z dywanami i wykładzinami – każdy ich posiadacz wie, jak trudno doprowadzić je do porządku. Opcja samodzielnego wyprania dywanu w domu, niezależnie od długości włosia, to doskonałe udogodnienie i oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie. Oddawanie dywanów do czyszczenia odchodzi w niepamięć.

Dzięki metodzie ekstrakcji wykorzystywanej przez markę Karcher odkurzacz piorący spryskuje powierzchnię roztworem wody ze środkiem czyszczącym, rozpuszcza brud, a następnie odsysa całość. Czyszczenie dywanów przestaje być problematyczne. Czy osoby mieszkające w domach wyłożonych panelami lub kafelkami powinny rezygnować z odkurzaczy piorących? Otóż nie, bo gładkie, twarde podłogi można również potraktować tym sprzętem.

Podczas zakupu zwracajmy uwagę na wyposażenie – jeśli zamierzamy sprzątać kafle, podłogi drewniane i inne twarde nawierzchnie, szukajmy specjalnych akcesoriów zawartych w zestawie. Jeśli brakuje w nim nakładki do podłóg twardych, w profesjonalnych sklepach możemy znaleźć pasujące adaptery do dyszy.

Odkurzacz Karcher piorący puzzi 91 marki karcher

Odkurzacz Karcher piorący – nie tylko do podłóg!

Funkcjonalność odkurzaczy piorących nie kończy się na sprzątaniu podłogi. Metoda ekstrakcji pozwala na skuteczne wyczyszczenie tapicerki meblowej lub samochodowej, często przywracając ją do stanu pierwotnego. Mając własny odkurzacz Karcher piorący, możemy samodzielnie usuwać plamy i nieprzyjemne zapachy. Doceni go każdy posiadacz auta i każda osoba dbająca o sprzątanie w domu. Możliwość odświeżenia kanapy, fotela wypoczynkowego lub fotela biurowego to świetna wiadomość.

Tak duża funkcjonalność sprawia, że odkurzacze Karcher piorące są wykorzystywane w sposób profesjonalny nie tylko przez firmy sprzątające, ale także przez warsztaty, komisy samochodowe i posiadaczy flot samochodowych do transportu osób.

Odkurzacze Karcher piorące do użytku domowego

Marka Kärcher oferuje niezawodność popartą wieloletnim doświadczeniem – jej sprzętom trudno odmówić najwyższej jakości. Z pewnością warto sięgnąć do oferty sprawdzonych sklepów, specjalizujących się w sprzedaży urządzeń Karcher. Odkurzacz piorący dostosowany do własnych potrzeb będzie przez długi czas cieszył użytkowników. To zakup godny rozważenia zwłaszcza wtedy, gdy w domu są alergicy lub zwierzęta.

W celach domowych sięgajmy po kompaktowe i niezbyt ciężkie urządzenia, które zajmują mało miejsca i pozwalają na zachowanie wygody podczas sprzątania. Przy przeciętnych powierzchniach wystarczy nam moc do 1500 W. Wybór warto poprzedzić zapoznaniem się z takimi cechami jak pojemność pojemnika na wodę, długość kabla, rodzaj i ilość akcesoriów w zestawie.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 18 lutego, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły