Dachy płaskie

DachGam – nowa generacja pokryć dachowych

W bogatej ofercie produktowej firmy GAMRAT SA znajduje się membrana dachowa DachGam.

Membrana DachGam jest gwarantem szczelnego i niezawodnego zabezpieczenia wodochronnego dachów płaskich, zapewniając należyty odpływ wody z całej powierzchni. Membrany DachGam to nowa generacja pokryć dachowych, przeznaczonych do krycia dachów zarówno w nowobudowanych jak i modernizowanych budynkach. Membrany DachGam charakteryzują się wyjątkowo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, co zawdzięczają trójwarstwowej konstrukcji materiału otrzymanego ze zmiękczonego polichlorku winylu oraz produkcji metodą prasowania.

W ofercie dostępne są dwa rodzaje membran dachowych:

 • DachGam S – membrana dachowa niezbrojona, o grubościach całkowitych: 1,2 mm lub 1,5 mm
 • DachGam SZ – membrana dachowa zbrojona siatką poliestrową, o grubości: 1,2 mm, 1,5 mm, 1,8 mm lub 2,0 mm.

Każdy rodzaj membran DachGam produkowany jest w rulonach o szerokości 2 m i długości 20 m, w standardowym kolorze: jasnopopielatym. Dostrzegając rosnące zainteresowanie produktem, firma GAMRAT SA wprowadziła do podstawowej oferty kolorystycznej membran DachGam – kolor zielony. Mając jednak na uwadze rosnące potrzeby i oczekiwania rynku GAMRAT SA planuje wprowadzić kolejne dwa kolory: miedziany oraz biały.

Więcej na: www.dachgam.com.pl

5/5 - (7 votes)

Data publikacji: 19 sierpnia, 2011

Autor:

5/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Krzysiek23
  środa, 6 lutego, 2019

  Dobra membrana to podstawa czy to budowy czy modernizacji dachu.Nie słyszałem jak dotąd o tej marce,muszę się zagłębić w temat bo na wiosnę czeka mnie prawdziwa rewolucja na dachu.Niestety pojawiły się zacieki na stryszku.

 2. Zuzia
  czwartek, 18 kwietnia, 2019

  Nie słyszałam jeszcze o tej membranie, ale z opisu wygląda na bardzo dobry produkt. Na pewo przydadzą się różne kolory membran. Najważniejsza jest wytrzymałośc, a te trójwarstwowe membrany ponoć są bardzo wytrzymałe.

Podobne artykuły