Na rynku

Dach Holding – w partnerstwie siła

Dach Holding - w partnerstwie siła

20 i 21 listopada 2021 r,. ponad miesiąc po pierwszej konferencji podsumowującej rok działalności spółki, Radziejowice ponownie gościły akcjonariuszy Dach Holding. Tym razem byli to właściciele firm dekarskich, dekarze oraz partnerzy handlowi DH.

Dach Holding - w partnerstwie siła

– Weekend dla dekarzy, zorganizowany pod nazwą „Weekend na relaksie z Dach Holding” stanowił wstęp do rozpoczęcia współpracy z nowymi akcjonariuszami i umocnienia jej z członkami grupy. Była to okazja do przeprowadzenia burzy mózgów i zaplanowania kolejnych działań w ramach autorskiego programu szkoleniowego i kampanii edukacyjnej dla dekarzy ROOFMASTER™ – SPECJALISTA OD DACHÓW! – wyjaśnia Anna Deran, Wiceprezes Zarządu Dach Holding.

Dach Holding - w partnerstwie siła

Do Radziejowic zjechali przedstawiciele firm Budmat, Roto, IVT, Wienerberger, Bratex, Dakea, RawlPlug, Blach Profil 2, Torggler, Blachotrapez, KROP, B.Pro, Gerard Roofs, Milwaukee GP Systems oraz Papa Dekarz.
Tradycyjnie już wręczone zostały prezenty świąteczne dla wszystkich dekarzy akcjonariuszy.

Dach Holding - w partnerstwie siła

– W ubiegłym roku były to profesjonalne młotki dekarsko-ciesielskie PICARD, a w tym roku skrzynki z elektronarzędziami Milwaukee – relacjonuje Anna Deran.
Tego typu spotkanie nie mogło się obyć bez części szkoleniowej, która jest ważnym elementem działalności spółki. Poszerzanie wiedzy zwieńczone zostało drobną przyjemnością – wyjazdem do SUNTAGO Park of Poland, gdzie w strefie relaksu akcjonariusze oddali się zasłużonemu odpoczynkowi.

Dach Holding - w partnerstwie siła

Jak zapowiada Anna Deran, w związku z tym, że spotkania tego typu cieszą się dużym zainteresowaniem akcjonariuszy, Dach Holding zamierza wpisać je na stałe do swojego kalendarza.

Dach Holding - w partnerstwie siła

Data publikacji: 14 stycznia, 2022Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły