Na rynku

DACH ROKU 2022

Zapraszamy wszystkich profesjonalistów do udziału w pierwszej edycji konkursu DACH ROKU 2022.

Uważasz się za mistrza w fachu dekarskim? Chcesz pochwalić się swoimi realizacjami?
Wypełnij ankietę i weź udział w walce o nagrody i tytuł DACH ROKU 2022!

Zgłoszenie należy składać do 31 stycznia 2023 wypełniając ankietę pod linkiem
DACH ROKU 2022

Dwutygodniowy wynajem Żurawia Klaas K 240
Dwutygodniowy wynajem dżwigu Klaas K280
Piła tarczowa Milwaukee 66 mm M18 FCS66
Piła tarczowa Milwaukee 66 mm M18 FCS66
Gwoździarka B.PRO Woody 90
Gwoździarka gazowa B.PRO ND34/100 WOODY
Przymiar do łat B.PRO
Przymiar do łat B.PRO REX
Zestaw narzędzi ręcznych Stubai
Zestaw narzędzi ręcznych Stubai

Wszystkie informacje o wymaganiach do spełnienia, nagrodach i konkursowym Jury znajdziesz poniżej.
Powodzenia!

Blachy Pruszyński
Mecenasem konkursu DACH ROKU 2022 jest firma Blachy Pruszyńsk

Regulamin konkursu DACH ROKU 2022

 1. Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest wydawnictwo Primoloko, wydawca m.in. portalu fachowydekarz.pl, dachyplaskie.pl, budowlaniec.org oraz gazety Dekarz&Cieśla.
 2. W konkursie udział mogą brać dekarze i firmy dekarskie, a także blacharze i cieśle oraz firmy budowlane będące wykonawcami zgłaszanego projektu.
 3. Głównym celem organizacji konkursu DACH ROKU 2022 jest edukacja i promocja najwyższych standardów w branży dekarskiej w tym docenienie mistrzowskiego wykonawstwa dachów w Polsce.
 4. Do udziału w konkursie można zgłaszać dachy różnego typu: dachy płaskie, skośne, renowacje dachów, dachy zabytków, etc.
 5. Do konkursu można zgłaszać takie realizacje dachów, które wykonane zostały nie dawniej niż 1 stycznia 2021 roku.
 6. W konkursie nie mogą brać udziału firmy oraz osoby, które podczas trwania konkursu są zatrudnione lub współpracują na podstawie umów cywilno-prawnych z Organizatorem i Mecenasem Konkursu, a także członkowie Zarządu Organizatora i Mecenasa oraz członkowie najbliższych rodzin wyżej wymienionych.
 7. Ze zgłoszonych do konkursu realizacji laureatów wybierze Jury Konkursowe powołane przez mecenasa konkursu i organizatora.
 8. Decyzja Jury co do wyboru laureatów nagrody jest ostateczna i nie podlega zaskarżeniu.
 9. W konkursie DACH ROKU 2022 zostanie przyznana jedna nagroda główna i dwa wyróżnienia.
 10. Nagrody przyznane w konkursie nie mogą być wymieniane na inne.
 11. Wyniki konkursu zostaną podane do wiadomości Uczestników. Dodatkowo zostaną ogłoszone na łamach gazety Dekarz&Cieśla oraz portalu fachowydekarz.pl a także w kanałach social media wydawnictwa.
 12. Zgłoszenie konkursowe by było prawidłowe i pozwalało na wzięcie udziału w konkursie musi zawierać: – Imię i nazwisko zgłaszającego: – Pełną nazwę firmy wykonującej dach: – Dane kontaktowe do firmy – adres, numer telefonu, adres e-mail – Datę ukończenia realizacji/ inwestycji – Opis projektu wg wytycznych zawartych w ankiecie. – Zdjęcia i inne materiały graficzne (rysunki, rzuty) – co najmniej 5 szt. dokumentujące wykonanie inwestycji i jej poszczególnych elementów.
 13. Zgłoszenia przyjmowane są w formie elektronicznej do 31 stycznia 2023 roku.
 14. Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.
 15. Zgłoszenie należy składać wypełniając ankietę pod linkiem DACH ROKU 2022  z pomocą portalu, który umożliwia przesył plików i zdjęć w dużej rozdzielczości. LINK: https://forms.gle/zcPnk3oSdEiCj8fA7
 16. Dokonanie prawidłowego zgłoszenia potwierdzane jest wiadomością e-mail, w której organizator potwierdza kompletność przesłanych materiałów.
 17. Wyróżnione w konkursie DACH ROKU 2022 realizacje zostaną opisane na łamach portalu fachowydekarz.pl i gazety Dekarz&Cieśla.
 18. Nadesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza wyrażenie zgody na publikację danych osobowych oraz na przechowywanie ich przez organizatora i mecenasa Konkursu zgodnie z ustawą RODO wyłącznie na potrzeby organizacji konkursu DACH ROKU 2022.
 19. Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Konkursu DACH ROKU 2022 należy zgłaszać do Organizatora na adres marcin.sikora@fachowydekarz.pl.
 20. Regulamin Konkursu jest dostępny do wglądu na stronie internetowej Organizatora https://fachowydekarz.pl/dach-roku-2022/
 21. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie. Wszystkie informacje o zmianach zostaną niezwłocznie opublikowane na stronie konkursu https://fachowydekarz.pl/dach-roku-2022/
 22. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem znajdują zastosowanie odpowiednie postanowienia Kodeksu Cywilnego.

Zgłoszenie do kolejnej edycji należy składać do 3 stycznia 2024 wypełniając ankietę pod linkiem
DACH ROKU 2023

5/5 - (9 votes)

Data publikacji: 25 stycznia, 2023

Autor:

5/5 - (9 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły