Maszyny dekarskie

DACHDECKER maszyny i narzędzia dla dekarzy

Oferta narzędzi i maszyn dla dekarzy z oferty firmy Dachdecker jest bardzo obszerna. Obejmuje ona m.in. bendery, czyli małe, ręczne giętarki do blach, dzięki którym materiał jest zaginany poprzez powtarzalne przejazdy na łożyskach. To tylko jedno z przykładowych narzędzi, jakie wybrać można z bogatej oferty firmy Dachdecker.

Jednak w ramach oferty firmy Dachdecker nie tylko narzędzia ręczne są do dyspozycji dekarzy. Warto zwrócić uwagę chociażby na zaginarki i walcarki. Pracę narzędzi i maszyn można obejrzeć na prezentacjach wideo umieszczonych na stronie internetowej www.dachdecker.com.pl.

Narzędzia stacjonarne

W zakresie narzędzi stacjonarnych warto zwrócić uwagę na nożyce wzdłużne i poprzeczne z rozwijakami i wózkami do kręgów, które wraz z zaginarkami tworzą niewielkie linie produkcyjne.

Dużym uznaniem cieszą się również maszyny pozwalające na ręczne trapezowanie blachy. Stosując narzędzia tego typu zyskuje się skośne lub proste trapezowanie blachy w czasie wynoszącym zaledwie 2 min.
dachdecker--maszyny-i-narzedzia-dla-dekarzy_1
Nie mniej ważną częścią oferty firmy Dachdecker są walcarki do blachy wyposażone w podwójny napęd, który ułatwia prace przy zwijaniu grubszych blach.

Warto zwrócić uwagę na maszyny stacjonarne, znajdujące zastosowanie jako wyposażenie warsztatów. Mowa tu między innymi o zaginarkach przeznaczonych do gięcia blachy o grubości 2 mm.

Zaginarki mobilne

Interesujące maszyny stanowią zaginarki o długościach od 250 mm. Do dyspozycji dekarzy jest również ponad 100 różnych narzędzi pozwalających na kompleksowe wyposażenie warsztatu.

Za podstawę w zakresie zaginarek mobilnych można uznać żółte zaginarki, które są znane wielu dekarzom w Polsce. Ich najważniejszą cechą jest łatwe transportowanie na plac budowy. W zaginarkach z oferty firmy Dachdecker na uwagę zasługuje możliwość wyboru belki roboczej, gdzie umieszczane są segmenty.

Dużym uznaniem cieszą się zaginarki modułowe, w których ważna jest możliwość łączenia ze sobą w efekcie przedłużania za pomocą modułu o dodatkowe 3250 mm. Uzyskuje się zatem zaginarki o długości wynoszącej 3250, 6500 oraz 9750 mm i dłuższe.

Podsumowanie

Wymienione wyżej narzędzia i maszyny nie wyczerpują bogatej oferty firmy Dachdecker. Warto bowiem przynajmniej krótko wspomnieć o możliwości realizowania zamówień uwzględniających indywidualne potrzeby firm dekarskich. Kluczowe miejsce zajmuje przy tym szeroki wybór zaginarek o konstrukcji segmentowej z segmentami skośnymi 45° lub pionowymi 90°.

Dla czytelników Dekarza i Cieśli transport na zakupione maszyny gratis!

4.2/5 - (16 votes)

Data publikacji: 21 lipca, 2015

Autor:

4.2/5 - (16 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Antek
    piątek, 11 stycznia, 2019

    Super firma! Polecam

Podobne artykuły