Na rynku

„Dachobranie 2014” – sezon na dachy

Powoli zbliża się jesień – czas atrakcyjnych cen sezonowych. Jesienią w Polsce tanieją nie tylko jabłka. Tegoroczny wrzesień i październik zaowocują również atrakcyjnymi cenami dachówek betonowych oraz ceramicznych. 1 września marka BRAAS wprowadziła specjalną promocję: Dachobranie 2014.

Polacy wybierają dachówki

Według raportu serwisu oferteo.pl, niemal 55% Polaków budujących domy w 2013 roku pokryło dach dachówkami ceramicznymi lub betonowymi. Drugą w zestawieniu blachę i blachodachówkę wybrało nieco ponad 36% rodaków. Zestawienie pokazuje dużą popularność dachówek, odznaczających się bardzo estetycznym wyglądem oraz długą żywotnością. Polacy sięgają po taki rodzaj pokrycia tym chętniej, im bogatszą gamę kolorów i kształtów oferują producenci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów marka BRAAS od 1 września wprowadziła jesienną promocję „Dachobranie 2014”.

Atrakcyjne ceny, bogata oferta

Jesień obfituje nie tylko w sezonowe owoce, ale również w atrakcyjne ceny dachówek. Jesienna promocja BRAAS to dobra okazja do skorzystania z bogatej oferty modeli, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Promocją objęte są zarówno dachówki betonowe jak i ceramiczne.

Specjalne rabaty obowiązują do 31 października 2014, a informacje o cenach i modelach objętych promocją można uzyskać w punktach handlowych. Adresy dystrybutorów zamieszczone są na stronie www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 4 września, 2014

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły