Dachówka betonowa

Dachobranie 2015 – już od września

Upalne lato powoli się kończy a nadchodząca jesień, podobnie jak w latach ubiegłych, powinna być łaskawa dla branży budowlanej. Na złotą polską jesień BRAAS przygotował atrakcyjne ceny dachówek – promocja Dachobranie 2015 rusza od września.

Według danych GUS w 2014 roku produkcja budowlano-montażowa była wyższa o 3,5 procenta niż w roku 2013. Niewątpliwy wpływ miały na to warunki atmosferyczne – ciepła jesień i łagodna zima. Aura powinna sprzyjać inwestycjom również w tym roku. Ponadto, według prognoz Narodowego Banku Polskiego w II kwartale tego roku spodziewany jest wzrost popytu na kredyty mieszkaniowe, co może się przełożyć na większą liczbę inwestycji w III i IV kwartale.

Mimo ustąpienia upałów, jesień to najgorętszy sezon w branży budowlanej. Dlatego od 1 września 2015 BRAAS wprowadził promocję Dachobranie 2015. Promocja obejmuje niemal wszystkie modele dachówek betonowych i ceramicznych, w tym tegoroczne nowości – betonowe dachówki Celtycka i Teviva w technologii CISAR oraz ceramiczne Topas 11V i Granat 11V. O szczegóły promocji dostępne w punktach handlowych, których adresy dostępne są na stronie: http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html

4.8/5 - (9 votes)

Data publikacji: 18 września, 2015

Autor:

4.8/5 - (9 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły