Dachobranie z BMI Braas tylko do 30 października

dachobranie 2020
dachobranie 2020 

Wrzesień był łaskawy dla wszystkich, również dla branży budowlanej. Czy cała jesień taka będzie? O tym przekonamy się już wkrótce. Tymczasem nie ma co czekać z zakupem dachówek, bo już tylko do 30 października lub do wyczerpania zapasów trwa Dachobranie 2020 – wielka promocja marki BMI Braas.

Dachówki betonowe, ceramiczne, blachodachówki panelowe – niemal wszystkie produkty marki BMI Braas zostały objęte jesienną promocją. Oferowane są w bogatej gamie kolorów oraz kształtów, co umożliwia to dopasowanie do każdego, najbardziej wymagajacego projektu oraz indywidualnych potrzeb i gustu. Warto zwrócić uwagę na propozycje w odcieniach jesieni – brązowy, miedziany, kasztanowy czy czerwień w różnych odsłonach. Wszystkie modele charakteryzuje nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również najwyższa jakość, która daje gwarancję bezpieczeństwa i pewny dach nad głową na wiele lat.

Informacje o cenach oraz modelach objętych promocją można uzyskać u naszych dystrybutorów. Wyszukiwarka punktów dystrybucyjnych wraz z danymi kontaktowymi dostępna jest na stronie: www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html


Data utworzenia: 30.09.2020


Komentarze

  • kosa napisał(a):

    Warto korzystać z takich korzystnych promocji dla nas konsumentów,promocje jednej z lepszych na rynku firm są dobra okazja aby kupić okazyjnie wartościowe pokrycie dachowe.Trzeba szybko się decydować ponieważ dachobranie potrwa tylko do końca pażdziernika .

  • Jurek napisał(a):

    każda promocja jest dobra, nawet na jesień. przy większym zakupie te kilka procent taniej może zrobić różnicę. produkty marki BMI Braas są dobrej jakości i nie mają dość często promocji.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły