Dachówka betonowa

Dachówka cementowa KAPSTADT grafitowa w wersji DURATOP PRO

KAPSTADT to jedna z najchętniej wybieranych płaskich dachówek cementowych z oferty marki CREATON. Na tle konkurencyjnych produktów wyróżnia się nowoczesną formą, doskonałymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjnym wyglądem. Od teraz model dachówki jest dostępny w nowej wersji – w kolorze grafitowym z powierzchnią DURATOP PRO.

Wykorzystanie innowacyjnej powierzchni DURATOP PRO zapewnia dachówce KAPSTADT elegancki wygląd, równocześnie zwiększając jej odporność. Dzięki temu pod każdym względem wpisuje się ona w aktualne trendy architektoniczne, zachwycając swoją gładką powierzchnią. Pozostaje odporna na niekorzystny wpływ czynników pogodowych: deszczu czy wiatru oraz odbarwiające działanie promieni słonecznych. Dach, na którym zastosowano grafitową dachówkę KAPSTADT z powierzchnią DURATOP PRO, przez wiele lat zachowa więc atrakcyjny, modny wygląd. Model ten znakomicie znosi obciążenia powstałe na skutek silnego wiatru lub gromadzenia się śniegu. Minimalistyczny design dachówki w połączeniu z modnym, grafitowym kolorem sprawia, iż znakomicie sprawdza się ona na nowoczesnych budynkach.

Długa żywotność modelu KAPSTADT wynika także z jego bardzo wysokiej szczelności, zapewnionej przez oryginalne rozwiązanie CREATON – zapory wodne oraz podwójne koryta w zamkach bocznych. Dodatkowo, dzięki hydrofobowym właściwościom powłoki DURATOP PRO krople deszczu nie wnikają w strukturę dachówki. Nagromadzona woda spływa z dachu nie pozostawiając na nim nieestetycznych smug. Co więcej, w ten sposób z powierzchni dachówek usuwane są wszystkie zabrudzenia.

W ofercie marki CREATON dostępnych jest wiele akcesoriów, zgodnych z estetyką grafitowej dachówki KAPSTADT w wersji DURATOP PRO. Dzięki nim gotowy dach będzie nie tylko spójny wizualnie i elegancki, ale również maksymalnie funkcjonalny. Zalety te czynią z KAPSTADT DURATOP PRO, atrakcyjną cenowo alternatywę dla płaskich dachówek ceramicznych.

  

4.5/5 - (65 votes)

Data publikacji: 7 kwietnia, 2020

Autor:

4.5/5 - (65 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Roman
  wtorek, 7 kwietnia, 2020

  Dachówka cementowa f-my Creaton to ciekawa propozycja dla nowych inwestorów. Opisane w artykule zalety są rzeczywiście istotne zarówno dla parametrów samego dachu jak też jego estetyki. Do tego dochodzi spójność z pozostałymi elementami systemu dachowego która czyni zeń poważną propozycję do zastanowienia. Ja bym dziś skłonił się do jej przyjęcia.

 2. kosa
  środa, 8 kwietnia, 2020

  Dachówki ceramiczne firmy Creaton są jednymi z najlepszych na rynku i warto inwestować w innowacyjne dachówki ceramiczne tej firmy.Model Kapstadt jest nowoczesną i trwałą dachówką,którą chciałbym mieć położoną na dachu mojego domu

 3. rafal8647
  sobota, 11 kwietnia, 2020

  ciekawy artyk€ł

Podobne artykuły