Pokrycia dachowe

Dachówka ceramiczna Röben PIEMONT nagrodzona Złotym Medalem MTP– Budma 2020

Dachówka ceramiczna PIEMONT firmy Röben została wyróżniona za innowacyjność Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2020. Rokrocznie do tego konkursu zgłaszanych jest niemal 500 produktów, jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

Złoty Medal MTP BUDMA jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród przyznawanych innowacyjnym produktom najwyższej jakości, dlatego bardzo się cieszymy, że to właśnie dachówka ceramiczna PIEMONT,zdobyła uznanie Ekspertów Sądu Konkursowego. Nagroda jest potwierdzeniem, że nasz produkt jest nie tylko nowoczesny, ale również godny zaufania – mówi Agnieszka Spychała kierownik działu marketingu firmy Röben. Cechą charakterystyczną dachówki ceramicznej PIEMONT, dzięki której zdobyła ona to prestiżowe wyróżnienie jest przesuwność – wynosząca aż 38mm. Taka tolerancja między maksymalnym zsuwem a rozsuwem sprawia, że dachówki te doskonale sprawdzają się nie tylko na nowych dachach, ale również na remontowanych, w których warunkiem koniecznym jest dostosowanie pokrycia do zastanej więźby. Co więcej, jest to produkt w pełni naturalny, ekologiczny i bezpieczny – zarówno dla środowiska, jak i dla zdrowia domowników.

Dachówki PIEMONT dostępne są w trzech wariantach wykończeniowych – naturalnym, angobowanym i glazurowanym – oraz w szerokiej gamie kolorystycznej, m.in. miedzianej, antracytowej i grafitowej. Nawet najbardziej wymagający inwestorzy z łatwością dopasują je zatem do swoich projektów.

Do 30 stycznia br. trwa również głosowanie konsumentów na najlepszy produkt na targach BUDMA 2020, w którym można oddawać głosy na dachówkę PIEMONT www.zlotymedal.com/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/326/, do czego serdecznie zachęcamy.

Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się na stornie producenta https://roben.pl/dach/produkty-na-dach/piemont

4.9/5 - (17 votes)

Data publikacji: 14 stycznia, 2020

Autor:

4.9/5 - (17 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Leszek
    wtorek, 14 stycznia, 2020

    Dachówki ceramiczne firmy Roben darzę szczególną sympatią gdyż dach mojego pierwszego domu zdobiły właśnie one i z tego co wiem nadal na nim są. Mało tego ówcześni sąsiedzi skopiowali mój pomysł i też je położyli na swoim dachu. Czas jakiś temu spotkaliśmy się przypadkowo i chwalili sobie pomysł pokrycia dachu ceramiką. Zatem gratulacje dla Roben’a za kolejny produkt.

  2. kos
    środa, 15 stycznia, 2020

    Zawsze chętnie sięgam po takie innowacyjne rozwiązania jak dachówka ceramiczna Roben Piemont,która została wyróżniona zdobywając uznanie ekspertów.Chciałbym mieć pokryty dach swego domu taką właśnie dachówką ceramiczną i będę się starał to zrobić.

Podobne artykuły