Dachówka ceramiczna

Dachówka ceramiczna Topas firmy Braas w nowych kolorach

Dachówka ceramiczna Topas firmy Braas zyskała modne barwy: szary kryształ i łupkowy – kolory odpowiednie zarówno dla dachów w stylu klasycznym, jak nowoczesnym.

Dachówka ceramiczna Topas – elegancja na dachu

Dachówka ceramiczna Topas to znana na rynku alternatywa dla płaskich dachówek. Jej wyprofilowanie sprawia, że dach wyróżnia się charakterem i elegancją. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku producent wprowadził nowe kolory dachówki, które pozwalają kryć dachy zaprojektowane zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Nieustannie dopracowujemy naszą ofertę, aby była bogata, atrakcyjna i odpowiadała najbardziej zróżnicowanym gustom – mówi Grzegorz Barycki, prezes Monier Braas Polska. – Popularność modelu Topas skłoniła nas do poszerzenia wachlarza kolorystycznego tej dachówki o nowe, wyjątkowe odcienie. Obecnie model Topas 11V glazura topline dostępny jest w kolorze szary kryształ, a angoba w kolorze łupkowym. Ich mniejszy odpowiednik, Topas 13V glazura topline dostępny jest w kolorze łupkowym błyszczącym, a angoba w kolorze łupkowym.

Braas dachówka ceramiczna Topas 13V łupkowy
Braas dachówka ceramiczna Topas 13V łupkowy
Braas dachówka ceramiczna Topas 11V szary kryształ
Braas dachówka ceramiczna Topas 11V szary kryształ
Braas dachówka ceramiczna Topas 13V łupkowy błyszczący
Braas dachówka ceramiczna Topas 13V łupkowy błyszczący

Gwarancja systemowa Braas

Wszystkie dachówki ceramiczne firmy Braas, w tym model Topas, objęte są trzydziestoletnią gwarancją. A to jeszcze nie wszystko. Na cały system dachowy producent udziela 15 letniej gwarancji, o ile został on wykonany z dachówek i akcesoriów dachowych Braas przez dekarzy certyfikowanych przez Braas.
Więcej informacji na temat gwarancji systemowej na stronach: www.braas.pl i www.gwarancjasystemowa.pl

Karta_techniczna_dachowka_Topas_11V

Karta_techniczna_dachowka_Topas_13V

4.7/5 - (15 votes)

Data publikacji: 14 listopada, 2017

Autor:

4.7/5 - (15 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Robert Dymkowski
  środa, 6 grudnia, 2017

  30-letnia gwarancja na dachówki ceramiczne ok. Ale dlaczego o połowę krótszy czas (15 lat) na cały system dachowy składający się m. in. z akcesoriów? Czy gwarancja 15 lat obejmuje też materiały (folie) wstępnego krycia?
  Robert Dymkowski

 2. kowal242
  środa, 20 lutego, 2019

  Braas słynie z niezawodnych i do tego bardzo ozdobnych dachówek.Coraz bardziej rozszerzają ofertę,tyle rodzajów i bogata kolorystyka naprawdę przysparza im klientów.

Podobne artykuły