Dachówka betonowa

Dachówka Classic Star od Braas

Dachówki betonowe od lat niezmiennie cieszą się największą popularnością w branży dachów spadzistych. Konsumenci najczęściej wybierają ten rodzaj pokrycia dachowego, ze względu na jego liczne zalety. Materiał ten jest wyjątkowo mocny, odporny na pękanie i działanie mrozu, a z biegiem czasu staje się on coraz twardszy. Wszystkie te cechy posiada dachówka betonowa Classic Star, którą do końca listopada 2019 roku można zakupić na Wielkiej Promocji House of Braas.

Dachówka Classic Star łączy klasykę z nowoczesnością poprzez jej wzór, który od lat zachwyca swoim nietuzinkowym kształtem. Jej wygląd doceniają najbardziej wymagający klienci, zarówno ci kochający tradycyjne rozwiązania jak i ci preferujący nowoczesną architekturę. Ponadto, wyważony profil Classic Star sprawia, że dach wygląda lekko i elegancko.

Dachówki z linii Classic powstały w oparciu o nowoczesną technologię Star, która nadaje betonowej nawierzchni wrażenie kryształowego połysku. Dachówki Classic Star wzbogacone są o pigmenty odbijające promieniowanie podczerwone, dzięki czemu dach wolniej się nagrzewa. Ma to zdecydowany wpływ na zwiększenie komfortu mieszkańców, zwłaszcza w czasie zwiększonych temperatur powietrza.

Od 1 września do 30 listopada 2019 roku dachówka Classic Star, razem z produktami takimi jak: Tegalit Protegon, Rubin 13V, Topas 13V, Decra Elegance, Quadro, jest dostępna w Wielkiej Promocji House of Braas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji: www.braaas-promocja.pl www.braas.pl

4.9/5 - (41 votes)

Data publikacji: 20 listopada, 2019

Autor:

4.9/5 - (41 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Marcin
    środa, 20 listopada, 2019

    dachówka betonowa to jedno z bardziej solidnych pokryć na lata. jak ktoś buduje, będzie robić remont dachu to warto skorzystać z promocji od Braas. na pewno będzie zadowolony

  2. tradycjonalista
    piątek, 22 listopada, 2019

    Dachówki betonowe to niewątpliwie długoletnia tradycja i dobrze, że przetrwały w dobie produkcji licznych nowoczesnych rodzajów pokryć dachowych. Niewątpliwie jest to niezwykle trwały produkt, zapewniający wieloletnie użytkowanie i jednocześnie estetykę i elegancję wykończenia budynku.

Podobne artykuły