Dachówka ceramiczna

Dachówka Topas w nowych, wyjątkowych kolorach

Dachówka Topas firmy Braas otrzymała modne barwy: szary kryształ i łupkowy. Kolory są odpowiednie dla dachów tak w klasycznym, jak w nowoczesnym stylu.

Dachówka Topas – elegancja na dachu

Dachówka Topas jest znaną na rynku alternatywą dla płaskich dachówek. Wyprofilowanie sprawia, że dach zyskuje charakter i elegancję. W ślad za zapotrzebowaniem rynku producent wprowadził nowe kolory, które pozwolą kryć dachy zaprojektowane zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Braas dachówka ceramiczna Topas 13V łupkowy
Braas Topas 13V łupkowy

– Nieustannie dopracowujemy naszą ofertę, aby była bogata i atrakcyjna, odpowiadająca najbardziej zróżnicowanym gustom – mówi Grzegorz Barycki,  prezes Monier Braas Polska. – Popularność modelu Topas skłoniła nas do poszerzenia jego wachlarza kolorystycznego o nowe, wyjątkowe odcienie. Model Topas 11V glazura topline dostępny jest więc w kolorze szary kryształ, a angoba w kolorze łupkowym. Mniejszy odpowiednik tej dachówki – Topas 13V glazura topline dostępny jest w kolorze łupkowym błyszczącym, a angoba w kolorze łupkowym.

Kultowy model Topas

Model Topas to dachówka, która odpowiada najbardziej wymagającym klientom i jest doskonałą alternatywą dla popularnych dachówek płaskich. Jednocześnie, dzięki delikatnemu wyprofilowaniu czyni pokrycie ciekawszym, zachowując przy tym wyważoną harmonię. Charakterystyczną cechą modelu Topas jest uniwersalność – geometryczność i elegancka prostota doskonale wkomponowują się w nowoczesne projekty lub odświeżają budynki o klasycznym charakterze. Najwyższa jakość gliny stosowanej w dachówkach Braas daje gwarancję niezawodności na lata.

Braas dachówka ceramiczna Topas 11V szary kryształ
Braas Topas 11V szary kryształ

Nowe kolory dachówki Topas

Chłodna, szlachetna barwa (a w przypadku powłoki z glazurą topline również wysoki połysk) podkreśla elegancki, nowoczesny charakter domu, a niekwestionowany luksus i klasa spełniają oczekiwania fanów minimalizmu, dla których jakość ma mówić sama za siebie. Kolory szary kryształ i łupkowy błyszczący oparte są na chłodnej, szlachetnej szarości, w nieco jaśniejszym, przykuwającym uwagę odcieniu. Jednocześnie wspaniale komponują się z pełną gamą tynków i pokryć, pozostawiając szerokie pole dla wyobraźni podczas wyboru koloru ścian.

Dachówka Topas w gwarancji systemowej Braas

dachówka ceramiczna Braas  Topas 13V łupkowy błyszczacy
Braas Topas 13V łupkowy błyszczący

Wszystkie dachówki ceramiczne firmy Braas, czyli także model Topas,  objęte są trzydziestoletnią gwarancją. To nie wszystko. Producent udziela 15 letniej gwarancji na cały system dachowy, o ile wykonany on został z dachówek i akcesoriów dachowych Braas przez certyfikowanych przez niego dekarzy. Więcej informacji ba temat gwarancji systemowej znajduje się na stronach: www.braas.pl.

4/5 - (49 votes)

Data publikacji: 6 września, 2017

Autor:

4/5 - (49 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły