Dachówka ceramiczna

Dachówki Bogen – z tradycją w przyszłość

Rok 2016 to kolejne pasmo sukcesów firmy Dachy Bawarii – BOGEN.


Poszerzenie struktury sprzedaży o nowe regiony i utrzymanie pozycji w regionach, w których marka BOGEN jest od ponad 13 lat ugruntowana, pozwoliło na osiągnięcie kolejnego historycznego wyniku.
Bardzo dobry poziom sprzedaży w całej gamie naszych produktów oraz rekordowy wynik sprzedaży dachówek o wykroju „płaskim” – Plano 11 i Reform C 11, pozwala nam z dużym entuzjazmem myśleć o wejściu w nowy sezon 2017.
Ponad stuletnie doświadczenie połączone z najnowszą technologią produkcji dachówek oraz podążanie za najnowszymi trendami powoduje, że produkty marki BOGEN cieszą się ogromną popularnością wśród rzeszy inwestorów, a co ogromnie cieszy, doceniane są przez dekarzy.
Dobra współpraca z dekarzami ich sugestie i podpowiedzi, wykorzystano do wprowadzenia wielu ciekawych rozwiązań technicznych w naszych dachówkach.
Rozwiązania te podnoszą walory techniczne i estetyczne dachu oraz pozwalają skrócić i ułatwić pracę przy zachowaniu wszelkiej staranności i montażu zgodnego ze sztuką dekarską.

Bogen Reform 11

Reform 11

Bogen Plano 11

Plano 11

Bogen Innovo 12

Innovo 12

Bogen Innovo 10

Innovo 10

Szeroka gama modeli dachówek oferowana przez Dachy Bawarii na rynku polskim pozwala zadowolić wszystkie grupy inwestorów. Nasze produkty doskonale odnajdują się w przestrzeni renowacji zabytków, są jak najbardziej odpowiednie do wymiany pokryć na budynkach mieszkalnych starszej konstrukcji oraz do krycia dachów budynków utrzymanych w najnowszych trendach architektonicznych. Dają ogromne pole do działań dla architektów w zakresie tworzenia nieograniczonych, niepowtarzalnych, konstrukcji dachowych, a co za tym idzie niebanalnych brył budynków. Dla inwestorów to szansa na indywidualne, unikatowe rozwiązania, budowę domu marzeń z zachowaniem odmienności architektonicznej.
Dachówki z naszej oferty o kształtach tradycyjnych (holenderki płaskie) Innovo 10, Innovo 12, oraz Universo 14 to dachówki zapewniające szczelność, estetykę i długowieczność dachu.
Szeroka paleta kolorów przy zastosowaniu różnego rodzaju angob – zwykłych, szlachetnych i glazur sprawia, że inwestor ma doskonały wybór.
W naszej ofercie znajdziemy dachówki z grupy renowacyjnej takie jak marsylki Tradi11, Mondo 12, Tradi 15, oraz karpiówki jedne z najlepszych na rynku o różnych kształtach i grubościach.
Prym wiodą jednak w ostatnim czasie dachówki „płaskie” – Reform 11 i Plano 11, które w 2016 roku osiągnęły rekordowe wyniki sprzedaży.
Plano 11 – minimalistyczny, subtelny kształt, doskonałe parametry techniczne i odpowiednia geometria powodują, że jest to model wyróżniający się jakością wśród konkurencyjnych dachówek. Dziękujemy wszystkim inwestorom, dekarzom, architektom za okazane zaufanie, wybór produktów marki BOGEN w 2016 roku i pragniemy zaprosić do współpracy i zakupów naszych produktów w roku 2017. Życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w rozpoczynającym się nowym roku.

Dachy Bawarii
Generalny Partner
Bayerische Dachziegelwerke
BOGEN w Polsce

www.bogen.pl

4.5/5 - (10 głosów)

Data publikacji: 15 lutego, 2017

Autor:

4.5/5 - (10 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły