Dachówka ceramiczna

Dachówki Meyer-Holsen – dach na wieki

Dachówka to niezwykle ważny element dachu. Pełni nie tylko ważne funkcje techniczne ale i estetyczne. To ona właśnie jako, że jest ostatnią warstwą dachu jest dopełnieniem wyglądu całego domu. Jej wybór musi być zatem gruntownie przemyślany i dostosowany do charakteru i stylu budynku. Ponieważ niedługo zacznie się budowlany sezon, warto zapoznać się z ofertą dostępnych na rynku dachówek. Zaczynamy od firmy Meyer-Holsen.

Przez ponad 150 lat funkcjonowania, firma Meyer-Holsen przyzwyczaiła klientów do wysokiej jakości i ciągłego podnoszenia poprzeczki. A doskonałe dachówki, które produkuje, stały się niezwykle pożądanym produktem na europejskich dachach. Dziś zaprezentujemy Linię KLASSIK.

Linia KLASSIK

To, co jest charakterystyczne dla tego programu to naturalne odcienie barw. Zwłaszcza naturalna czerwień jako bodaj najbardziej klasyczna barwa glinianych dachówek. Oprócz niej w linii KLASSIK znajduje się sześć różnych rodzajów angob tworzących szerokie spektrum naturalnych kolorów od czerwieni z efektem starzenia aż po czerń łupka.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z przedstawicielami firmy KomFort: http://www.komfortpolska.pl/kontakt/

Vario Junior Zwilling - Oryginalny kształt dachówki Vario Junior Zwilling to niezwykły fusion aspektów ekonomicznych z estetycznymi. Znakomicie się sprawdzą na dachach o skomplikowanych kształtach.Vario Junior Zwilling – Oryginalny kształt dachówki Vario Junior Zwilling to niezwykły fusion aspektów ekonomicznych z estetycznymi. Znakomicie się sprawdzą na dachach o skomplikowanych kształtach.
Vario - To jedna z najbardziej popularnych dachówek na rynku zachodnio-europejskim . Ta holenderka zakładkowa- jest absolutnie unikatowa, i na nic zdaje się kopiowanie przez wielu producentów. Oryginał jest tylko jeden. Vario – To jedna z najbardziej popularnych dachówek na rynku zachodnio-europejskim . Ta holenderka zakładkowa- jest absolutnie unikatowa, i na nic zdaje się kopiowanie przez wielu producentów. Oryginał jest tylko jeden.
Tandem - Dobrze leży zwłaszcza na narożach dachu i koszu dachowym. O jej wyjątkowości świadczą wyszukana estetyka, najwyższa jakość i konkurencyjna cena.Tandem – Dobrze leży zwłaszcza na narożach dachu i koszu dachowym. O jej wyjątkowości świadczą wyszukana estetyka, najwyższa jakość i konkurencyjna cena.
Garant - Niepowtarzalna i niezmiennie popularna od ponad 40 lat. Jak obliczono, pokrywa ponad 10 milionów metrów kwadratowych dachów.Garant – Niepowtarzalna i niezmiennie popularna od ponad 40 lat. Jak obliczono, pokrywa ponad 10 milionów metrów kwadratowych dachów.
Dachówka dwuzakładkowa - Piękny produkt na piękny, zabytkowy budynek. Dodaje klasy i uroku także nowoczesnym formom.Dachówka dwuzakładkowa – Piękny produkt na piękny, zabytkowy budynek. Dodaje klasy i uroku także nowoczesnym formom.
Karpiówka - Karpiówka to specyficzna dachówka, bo zabiera dekarzowi dużo więcej czasu, ale efekt zawsze jest urzekający. To doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych i obiektów publicznych o skomplikowanej konstrukcji dachu. Dzięki swojemu kształtowi zapewnia charakterystyczną fakturę dachu, który - w zależności od sposobu kładzenia dachówek - przypomina rybią łuskę lub koronkę.Karpiówka – Karpiówka to specyficzna dachówka, bo zabiera dekarzowi dużo więcej czasu, ale efekt zawsze jest urzekający. To doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych i obiektów publicznych o skomplikowanej konstrukcji dachu. Dzięki swojemu kształtowi zapewnia charakterystyczną fakturę dachu, który – w zależności od sposobu kładzenia dachówek – przypomina rybią łuskę lub koronkę.
Dach z KarpiówkiDach z Karpiówkispan>
Płytka ceramicznaPłytka ceramiczna
Dacapo Dachówka uniwersalna - Od ponad 100 lat jest tradycyjnym modelem Meyer- Holsen. Po niedawnym liftingu i dostosowaniu pod względem jakościowym do nowoczesnych wymagań, znów cieszy się niezwykłą popularnością. Dacapo Dachówka uniwersalna – Od ponad 100 lat jest tradycyjnym modelem Meyer- Holsen. Po niedawnym liftingu i dostosowaniu pod względem jakościowym do nowoczesnych wymagań, znów cieszy się niezwykłą popularnością.
Ravensberger - Mariaż lekkość i elegancji - tak w skrócie można nazwać najważniejsze cechy dachówek Ravensberger. Unikalne pod względem estetycznym i ekonomicznym, znajdą uznanie u posiadaczy nawet najbardziej wybrednych gustów.Ravensberger – Mariaż lekkość i elegancji – tak w skrócie można nazwać najważniejsze cechy dachówek Ravensberger. Unikalne pod względem estetycznym i ekonomicznym, znajdą uznanie u posiadaczy nawet najbardziej wybrednych gustów.
Dachówka holenderka - Krótka czy długa? Oto jest pytanie. Dachówka holenderka Meyer-Holsen ze swoim szczególnie głęboko zaokrąglonym kształtem dostępna jest w obu wersjach. Dachówka holenderka – Krótka czy długa? Oto jest pytanie. Dachówka holenderka Meyer-Holsen ze swoim szczególnie głęboko zaokrąglonym kształtem dostępna jest w obu wersjach.

Warto jeszcze wspomnieć, że produkty Meyer-Holsen charakteryzują się perfekcyjnymi parametrami: nasiąkliwość wynosi poniżej 4%, mrozoodporność – 450 cykli, a gęstość masy – 6,2 kN/m2. Zaś szczególną chlubą firmy jest doskonały surowiec – ił łupkowy. Jego skład to 75% – ił, 25% – glina.

Dach w stylu RavensbergerDach w stylu Ravensberger

O najwyższej jakości dachówek Meyer-Holsen świadczą gwarancje:

50 lat gwarancji na trwałość produktu
40 lat gwarancji serwisowej
20 lat gwarancji na dostępność towaru

Jest w czym wybierać, jest nad czym się zastanawiać.

ASZ

4.3/5 - (10 votes)

Data publikacji: 18 lutego, 2014

Autor:

4.3/5 - (10 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Dach Centrum
    piątek, 13 września, 2019

    Dachówki Meyer-Holsen to dachówki na lata. Ich jakość trudno porównać do jakichkolwiek innych. Najlepiej zobaczyć je osobiście na wystawce i przekonać się osobiście.

Podobne artykuły