Dachówka ceramiczna

Dachówki Monza Plus – lekkie, ładne i niedrogie

Za wysoką jakość producenci najróżniejszych dóbr każą sobie słono płacić. Zazwyczaj jest tak, że jak coś jest ładne to musi być drogie. Ale każda reguła ma swój wyjątek, tak jest też w przypadku dachówek Monza Plus.

Budując własny dom liczymy każdy grosz. Zanim wybierzemy jakiś materiał długo się nad nim zastanawiamy. Chcemy aby służył nam przed wiele lat, ale nie zrujnował naszej kieszeni.

Dlatego gdy przychodzi czas na podjęcie decyzji o wykonaniu pokrycia dachu bierzemy pod uwagę wiele aspektów. Nie tylko jego wygląd i cenę, ale też czy jego wykonanie nie będzie zbyt skomplikowane. Warto wtedy wziąć pod uwagę dachówkę Monza Plus. Ma ona tę przewagę nad standardowymi dachówkami, że jest od nich większa – ok. 464 mm x 304 mm, dzięki temu na pokrycie jednego metra kwadratowego dachu wystarcza jedynie 9,8 szt. Możemy zaoszczędzić nie tylko na cenie zakupu pokrycia. Również więźba dachowa wymaga w tym wypadku mniejszej ilości drewnianych łat. Do jej zalet należy też najmniejsze obciążenie połaci dachowej – wynosi jedynie 37,24 kg/m2 oraz łatwy i szybki montaż. Dzięki większej powierzchni jej położenie zabiera mniej czasu niż trzeba byłoby na to poświęcić w przypadku innych dachówek. Dużym ułatwieniem jest to, że Monza Plus jest pakowana jedynie po 5 szt. a waży zaledwie 19 kg. Łatwiej ją jest przetransportować w odpowiednie miejsce.

Dachówki Monza Plus – lekkie, ładne i niedrogie

4 warianty kolorystyczne

Co niezwykle istotne, dachówkę Monza Plus można wybierać z czterech wariantów kolorystycznych: niezwykle modnego antracytowego, miedzianego, kasztanowego i czekoladowego.

Dostępne są też rozwiązania systemowe ułatwiające układanie dachu i pełen asortyment akcesoriów: gąsiorów, listew, dachówek krawędziowych i kominków.

Zaś dzięki odpowiednio dopasowanym elementom dekoracyjnym sprawimy, że nasz dom będzie wyglądał wyjątkowo i po porostu ładnie. A przecież o to chodzi.

Dachówki Monza Plus – lekkie, ładne i niedrogie

ASZ

4.7/5 - (7 votes)

Data publikacji: 9 sierpnia, 2013

Autor:

4.7/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Gosia
    niedziela, 6 października, 2019

    Ładne dachówki w 4 najpopularniejszych kolorach. To, że są lekkie ułatwia montaż, nawet jedna osoba sobie z tym poradzi. Cena nie jest też tutaj bez znaczenia.

Podobne artykuły