Danwood rekrutuje stolarzy budowlanych/dekarzy
Firma Danwood prowadzi nabór do swoich brygad montażowych. Poszukiwani są doświadczeni stolarze budowlani, cieśle i dekarze, którzy dołączą do zespołów pracujących przy wznoszeniu nowoczesnych domów prefabrykowanych w Polsce i za granicą. To oferta dla fachowców ceniących rzemiosło, precyzję i stabilne warunki zatrudnienia.
Stabilna praca przy budowie domów prefabrykowanych
Zadania obejmują montaż konstrukcji drewnianych, łączenie gotowych elementów ścian, stropów i więźby dachowej, a także krycie dachów dachówką ceramiczną lub cementową, wykonywanie obróbek blacharskich i montaż okien dachowych. Praca odbywa się w zorganizowanych brygadach, w których liczy się dobra komunikacja i umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Od kandydatów wymaga się doświadczenia w robotach dekarskich lub ciesielskich, samodzielności oraz prawa jazdy kategorii B.
Praca przy nowoczesnych domach
Prace montażowe realizowane są na placach budów w kraju i za granicą, głównie w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Dla wielu fachowców to szansa na zdobycie doświadczenia w środowisku, gdzie liczy się jakość, tempo i organizacja.
Stabilne zatrudnienie i zaplecze
Danwood zapewnia umowę o pracę, terminową wypłatę wynagrodzenia oraz transport i zakwaterowanie w miejscu realizacji inwestycji. Praca ma charakter całoroczny – nie jest uzależniona od sezonu, a firma dba o ciągłość zleceń i stabilność zatrudnienia. Pracownicy mogą liczyć na pakiet benefitów, szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach przedsiębiorstwa.
W firmie panuje partnerska atmosfera – brygady są zorganizowane w sposób, który sprzyja współpracy i przekazywaniu doświadczeń. Nowi pracownicy, którzy dołączają do zespołów, mogą liczyć na wdrożenie i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów.
Technologia prefabrykacji
Domy Danwood powstają w technologii prefabrykowanej, co oznacza, że większość elementów – ściany, stropy, więźba dachowa – powstaje w fabryce w kontrolowanych warunkach. Na placu budowy trwa już tylko precyzyjny montaż gotowych komponentów. Dzięki temu proces jest szybki, powtarzalny i odporny na wpływ pogody.
Prefabrykacja pozwala też zachować wysoką jakość wykonania i minimalizuje ryzyko błędów. Praca przy takich realizacjach wymaga precyzji, ale daje satysfakcję – domy montowane przez ekipy Danwood powstają w kilka dni, a gotowy budynek trafia do klienta w stanie „pod klucz”.

Polska firma z międzynarodowym zasięgiem
Danwood S.A. to jeden z największych i najbardziej renomowanych producentów domów prefabrykowanych w Europie. Specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań budowlanych, łączących precyzję wykonania z wysokim standardem wykończenia.
Firma powstała w Polsce i od początku dynamicznie się rozwija, zdobywając zaufanie klientów w całej Europie – szczególnie w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Obecnie zatrudnia ponad 1600 wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o najwyższą jakość każdego etapu produkcji – od projektu po montaż gotowego domu.
Siedziba główna Danwood S.A. znajduje się w Bielsku Podlaskim, gdzie zlokalizowane są również nowoczesne zakłady produkcyjne wyposażone w zaawansowane zaplecze technologiczne. Dzięki temu możliwa jest realizacja nawet najbardziej wymagających projektów z zachowaniem pełnej precyzji i powtarzalności jakości.
W ofercie firmy znajduje się szeroka gama projektów domów prefabrykowanych, które można dopasować do indywidualnych potrzeb inwestorów – pod względem funkcjonalności, estetyki i standardu energetycznego.
Danwood stawia również na rozwój kompetencji swojego zespołu – organizuje szkolenia zawodowe, wspiera rozwój ścieżek kariery i promuje kulturę jakości w każdym obszarze działalności. Dzięki temu marka pozostaje synonimem solidności, innowacyjności i europejskiego standardu w budownictwie prefabrykowanym.
https://danwoodpraca.pl/oferta-pracy?praca=stolarz-budowlany-dekarz
Komentarze