Na rynku

Dekarze, Blacharze i Cieśle w jednym miejscu!

DachForum 2022

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum to nowe, jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, poświęcone zagadnieniom związanym wyłącznie z budową dachów! Pierwsza edycja DachForum odbędzie się od 5 do 6 marca 2022 roku w Targach Kielce!

Szeroka oferta Wystawców DachForum

W spotkaniu wezmą udział wykonawcy pokryć dachowych: dekarze, blacharze i cieśle, producenci materiałów, specjalistycznych narzędzi i maszyn oraz firmy oferujące usługi dla tego sektora. Swoją obecność w wydarzeniu zadeklarowało już wiodące w branży firmy. Do grona Wystawców dołączyły m.in. firma Roto Okna Dachowe – renomowany producent okien dachowych, wyłazów, markiz i rolet, firma FESTOOL oferująca najwyższej jakości elektronarzędzia i akcesoria wykorzystywane m.in. w ciesielstwie oraz pracownia projektowa Olsen – realizator projektów budowlano-konstrukcyjnych.

Targi DachForum umożliwią zaprezentowanie najnowszych produktów i usług oraz nowych, branżowych technologii wyselekcjonowanej grupie odbiorców. To także okazja do wymiany doświadczeń, porozmawiania z ekspertami i poznania tajników sztuki dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej.

Merytoryczne spotkania i praktyczne warsztaty

Impreza wystawiennicza zorganizowana w kongresowej formule dostarczy uczestnikom cennych wartości edukacyjnych poprzez merytoryczne spotkania z największymi autorytetami w branży z Polski i zagranicy. W programie targów znajdują się prelekcje i wystąpienia dot. m.in. prawa budowlanego oraz zagadnień związanych z prefabrykacją dachów i konstrukcji dachowych, projektem konstrukcyjnym oraz wentylacją dachów. Nie zabraknie również prezentacji dostępnych na rynku narzędzi dla dekarzy-blacharzy. Uczestnicy targów DachForum poznają także zasady doboru blachy, sposobów łączenia blachy oraz jej przechowywania i transportu. Wśród prelegentów znajdują m.in. Michał Sadko, Dariusz Nowicki, Aleksander Kłembokowski i Krzysztof Patoka.

Podczas DachForum zaplanowane są także warsztaty poświęcone m.in. technikom budowania dachów i elewacji oraz obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. Współorganizator targów – Akademia Ciesielstwa – zajmująca się szeroko rozumianą edukacją w branży, zorganizuje zajęcia dotyczące technik budowy więźby dachowej, co pozwoli poznać tajniki sztuki ciesielskiej. 

Mistrzostwa dekarstwa, blacharstwa i ciesielstwa

W ramach targów DachForum odbędą się również Mistrzostwa zorganizowane w trzech kategoriach: dekarzy, blacharzy i cieśli. Grupy specjalistów z całej Polski będą rywalizować ze sobą na żywo podczas targów w wydzielonej, specjalnie zaaranżowanej przestrzeni wystawienniczej. Zawody umożliwią poznanie technik montażu dachu i poszczególnych etapów jego powstawania, a także sposobów wykonywania elementów z blachy czy drewnianych konstrukcji dachowych. Konkurs pozwoli wyłonić najlepszych specjalistów w swoim fachu.

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli – DachForum organizowany jest przez Targi Kielce we współpracy z Akademią Ciesielstwa.

Zapraszamy od 5 do 6 marca 2022 roku do udziału w pierwszej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum w Targach Kielce!

link do zakupu biletów: https://www.targikielce.pl/sklep/bilety-dach-forum,12


Data publikacji: 17 stycznia, 2022Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły