Na rynku

Dekarzu, nie zwlekaj – zrób zdjęcie systemu Siba

Aby wziąć udział w konkursie trzeba przesłać za pomocą wiadomości mms lub emailem zdjęcie systemu rynnowego marki Siba zamontowanego lub będącego w trakcie montażu. Konkurs jest kierowany do osób zajmujących się wykonywaniem usług dekarskich.

Siba w obiektywie

System rynnowy Siba bardzo dobrze prezentuje się w obiektywnie. Nic w tym dziwnego bowiem jest przeznaczony do wszystkich rodzajów dachów. Warto podkreślić łatwy montaż, estetykę i dobrą cenę. Systemy rynnowe Siba bazują na stali o wysokim poziomie jakości, co zapewnia odporność na pękanie pod wpływem skrajnych temperatur oraz wytrzymałość na uderzenia, nacisk zalegającego śniegu i napór wiatru. Wszystkie elementy są zabezpieczone powłoką Hard Coat Glossy, gwarantującą ochronę przed korozją a śliska struktura przyspiesza odpływ wody z rynny.

Szczegóły konkursu

W konkursie „Siba w obiektywie” do wygrania są cenne nagrody – 30 zestawów profesjonalnych narzędzi rynnowych firmy Freund o wartości 836 zł brutto (karbowacz do rur i zaginacz do haków),  500 wielofunkcyjnych kart „Wallet Ninja”.

Konkurs trwa od 10.06.2016 do 31.07.2016 r. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.playprint.pl 

Zgłoszenia należy wysyłać pod numer 535 165 069. Można również wiadomość mail na adres siba@playprint.pl.

Wysyłając zgłoszenie proszę zapomnieć o danych Uczestnika.

 

4.7/5 - (4 votes)

Data publikacji: 24 czerwca, 2016

Autor:

4.7/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły