Narzędzia ręczne

DeWALT TSTAKTM – skrzynie bez dna

Trzymanie ładu i porządku nie jest domeną mężczyzn. Jest to przyczyną nie tylko wielu spięć między małżonkami, ale też często wpływa destrukcyjnie na sprawne przeprowadzenie remontów i drobnych napraw. Bo zasadniczym problemem staje się znalezienie właściwego narzędzia. Firma DeWALT TSTAKTM wyszła naprzeciw tym potrzebom i stworzyła innowacyjny system skrzyń narzędziowych, dzięki któremu przechowywanie osprzętu przestanie już być kłopotem.

Same zalety, żadnej wady

Na produkt składa się sześć kompatybilnych skrzyń oraz wózek.
Wyposażenie każdej skrzyni:
– ergonomiczna, materiałowa rękojeść,
– odporne na rdzę klamry,
– metalowe prowadnice szuflad,
– prosty i szybki w obsłudze sposób łączenia skrzyń przy pomocy zaczepów.

Niezwykle funkcjonalne wnętrza skrzyń wypełnione są pianką ochronną lub organizerami Wszystko można łatwo dostosować do kształtu narzędzi, gdyż poszczególne elementy są ruchome. Sprytne okienka na etykiety ułatwią odszukanie znajdujących się w środku skrzyń narzędzi lub akcesoriów. Dodatkowo elementy TSTAKTM I, II, V i VI, posiadają możliwość zamykania na kłódkę, aby chronić ich zawartość przed kradzieżą. Każdy może sam zdecydować czy kupić cały zestaw czy też jego wybrane elementy.

TSTAKTM I – dwukomorowa skrzynia górna 14 l przeznaczona jest do przechowywania elektronarzędzi. Wymiary skrzyni: 440mm x 185,1mm x 331,7mm.
Cena detaliczna: 199 zł.

TSTAKTM II – jednokomorowa skrzynia górna 13,5 l jednokomorowa skrzynia wypełniona pianką i przeznaczona do przechowywania elektronarzędzi. Jest dostępna w wersji TSTAKTM COMBO. Wymiary skrzyni: 440mm x 176mm x 331,7mm.
Cena detaliczna: 166 zł.

DeWALT TSTAKTM – skrzynie bez dna

TSTAKTM III – skrzynia 9,5 l z jedną głęboką bezproblemowo wysuwaną szufladą dzięki metalowym prowadnicom. W szufladzie są 2 duże i 4 małe wyjmowane pojemniki zamykane od góry przezroczystym wieczkiem. Wymiary skrzyni: 440mm x 176mm x 314,2mm.
Cena detaliczna: 185 zł.

TSTAKTM IV – skrzynia 8 l z dwoma szufladami na drobne narzędzia i akcesoria. Niezwykle funkcjonalna, w środku znajdują się przegrody organizujące, które są wyjmowane. TSTAKTM IV jest dostępna w wersji COMBO. Wymiary skrzyni: 440mm x 176mm x 314,2mm.
Cena detaliczna: 205 zł.

TSTAKTM V – organizer 6,3 l z przezroczystą pokrywą, która uniemożliwia przesuwania się narzędzi podczas transportu, posiada 2 duże i 5 małych wyjmowanych pojemników na drobne akcesoria i elementy. Wymiary: 440mm x 145mm x 332mm.
Cena detaliczna: 159 zł.

TSTAKTM VI – 23 l do przechowywania dużych elektronarzędzi, dodatkowa, wyjmowana tacka umożliwia szybki dostęp do drobnych narzędzi lub akcesoriów. Wymiary: 440mm x 301,5mm x 332mm.
Cena detaliczna: 135 zł.

DeWALT TSTAKTM – skrzynie bez dna

TSTAKTM COMBO – skrzynie do zadań specjalnych

TSTAKTM COMBO składa się ze skrzyń TSTAKTM II i TSTAKTM IV o łącznej pojemności 21,5l pomagają w utrzymaniu porządku, a także ułatwiają transport potrzebnych narzędzi i akcesoriów. Wymiary: 440mm x 326,1mm x 331,7mm.
Cena detaliczna: 345 zł.

TSTAKTM CART – wózek

Do transportu skrzyń niezbędny będzie specjalny wózek, który wytrzymuje obciążenie całkowite nie przekraczające 100 kg. TSTAKTM CART to wygoda i funkcjonalność, umożliwia szybki montaż wszystkich skrzyń TSTAKTM. Do jego niewątpliwych zalet należy kompaktowa i lekka konstrukcja, która sprawdza się w czasie transportu i przechowywania.
Cena detaliczna: 209 zł.

Jeśli bałagan w narzędziach doprowadza cię do szału i szkoda Ci czasu na, często bezowocne, szukanie śrubokręta, młotka czy innych narzędzi musisz nabyć produkty do przechowywania firmy DeWALT. W takich skrzyniach wszystko ma swoje miejsce, nie zgubisz ani jednej śrubki.

ASZ

5/5 - (8 votes)

Data publikacji: 22 lipca, 2013

Autor:

5/5 - (8 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Kasia
    sobota, 6 marca, 2021

    Ten produkt faktycznie ma wiele zalet i ani jednej wady. Mężczyźni mają wiecznie nieporządek w swoich narzędziach i ciągle szukają wielu z nich. Stosując taki organizer w końcu wszystko będzie na właściwym miejscu.

Podobne artykuły