Cieśla

Dlaczego warto mieć żuraw dekarski Klaas z oferty firmy Lift Polska?

Żurawie dekarskie firmy Klaas z oferty firmy Lift Polska cieszą się dużym uznaniem budowlańców, a z każdym miesiącem przybywa użytkowników maszyn tego typu. Nic w tym dziwnego, bowiem za zakupem żurawia przemawia wiele argumentów.

Odpowiednia konstrukcja masztu

W zakresie zalet konstrukcji masztu żurawi Klaas trzeba mieć na uwadze dwa siłowniki podpierające maszt, przez co uzyskuje się większą stabilność podnoszonego ładunku na większych wysokościach. W efekcie zapewniona jest stabilność i bezawaryjność maszyny, a co najważniejsze – bezpieczeństwo ludzi i ładunków transportowanych żurawiem na wysokość.
dlaczego-warto-miec-zuraw-dekarski-klaas-z-oferty-firmy-lift-polska_1
Konstrukcja masztu ma otwory po to, aby zmniejszyć masę, wyeliminować skręcanie się profilu masztowego oraz zmniejszyć opór wiatru. Maszt jest obracany o 360°, przy tym może być wykonywany ruch obrotowy bez ograniczenia.

Warto zwrócić uwagę na pełną hydraulikę rozsuwania i poziomowania podpór oraz na otwierany hydraulicznie wierzchołek. Tym sposobem użytkownik nie musi otwierać ręcznie i poziomować podpór.

Sterowanie i instalacja elektryczna

Żuraw jest sterowany bezprzewodowo. Operator może zatem znajdować się w miejscu, gdzie wykonywana jest praca i dokładnie ustawić ładunek tam, gdzie jest on potrzebny, jednocześnie obserwując transport.
dlaczego-warto-miec-zuraw-dekarski-klaas-z-oferty-firmy-lift-polska_2
Wszystkie przewody, zarówno elektryczne, jak i hydrauliczne, są ukryte w maszcie a więc wyeliminowano ryzyko ich uszkodzenia podczas pracy.

Na etapie wykonywania nowego dachu z pokryciem, ociepleniem oraz systemem rynnowym żuraw dekarski jest w stanie zastąpić pracę dwóch pracowników. Do tego zwarta, a co najważniejsze, lekka konstrukcja zapewnia, że maszyna doskonale radzi sobie z trudnym terenem niejednej budowy oraz w miejscach o ograniczonej ilości przestrzeni, gdzie niejednokrotnie nie radzą sobie tradycyjne ciężkie dźwigi. Oprócz tego, dzięki niewielkiej masie maszyny, nie ma potrzeby specjalnego przygotowania drogi dojazdowej na budowę.
dlaczego-warto-miec-zuraw-dekarski-klaas-z-oferty-firmy-lift-polska_3
Ciesielstwo-Stolarstwo Mirosław Brzostowski:
Od ponad trzech lat używam żurawia dekarskiego Klaas. Jestem zadowolony zarówno z poprzedniego modelu, jak i nowej maszyny, którą mam od kilku dni. Jest to doskonałe narzędzie, dzięki któremu oszczędzam wysiłek pracowników. Kluczem do popularności żurawi jest zademonstrowanie firmom dekarskim możliwości maszyn.

Zakład Remontowo-Budowlany „Marek” Marek Burtan:
Jako zalety żurawia Klaas muszę wymienić przede wszystkim duży zasięg i wysokość podnoszenia. Kluczową rolę odgrywa możliwość obracania masztu o 360°. Maszyna jest w stanie wjechać niemal na każdą budowę.

Józef Regiec Dekarstwo-Ciesielstwo Usługi Ogólnobudowlane:
Dla mnie istotna jest możliwość zastosowania szeregu akcesoriów, takich jak np. kosz do podnoszenia ludzi, wideł oraz zestawu, dzięki któremu jest możliwe transportowanie dachówek i gruzu.

5/5 - (9 votes)

Data publikacji: 15 listopada, 2015

Autor:

5/5 - (9 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły