Akcesoria dachowe

Dlaczego warto wybrać system komunikacji dachowej marki CREATON?

System komunikacji dachowej CREATON to rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do dachówek ceramicznych marki pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Bogata gama akcesoriów umożliwia wygodne wejście na dach i przemieszczanie się po połaci, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podczas różnych prac serwisowych. Zrobione są one z wytrzymałych materiałów, przy zachowaniu najwyższej dbałości o detale. Wszystkie można łatwo i szybko zamontować nawet na gotowym  dachu wykonanym z produktów CREATON, bez ryzyka obniżenia stopnia jego szczelności czy uszkodzenia już ułożonych dachówek.

Dlaczego warto wybrać oryginalny system komunikacji dachowej CREATON? Powodów jest wiele. Oto, na co powinien w pierwszej kolejności zwrócić uwagę każdy inwestor decydujący się na ceramiczne pokrycie dachowe marki CREATON:

CREATON - stopień kominiarski
CREATON – stopień kominiarski

• Szeroki wachlarz zastosowań – system tworzą mocowane na dachówce aluminiowej: ławy kominiarskie – krótka i długa, stopnie kominiarskie, pomosty, drabina oraz wyłazy dachowe. Liczne akcesoria zapewniają dużą swobodę w zaprojektowaniu ścieżki umożliwiającej przemieszczanie się po połaci.

• Spójność pod względem koloru i stylu – wszystkie elementy są idealnie wkomponowane w konstrukcję dachu. Aluminiowa podstawa, do której mocowane są pozostałe komponenty ma kształt dachówki podstawowej. Cały system jest dopasowany pod względem koloru z dachówką połaciową i pozostałymi akcesoriami ceramicznymi.

CREATON - pomost kominiarski
CREATON – pomost kominiarski

• Solidny i trwały materiał – system tworzą najlepszej jakości elementy z metalu i aluminium. Wszystkie rozwiązania w ofercie wykonane zostały z największą precyzją. Dbałość o szczegóły – najlepsze materiały i przemyślana konstrukcja – ma na celu ogólny komfort i bezpieczeństwo korzystania z komunikacji dachowej.

Bezpieczeństwo – zastosowanie dodatkowego rozwiązania asekuracyjnego w postaci powierzchni antypoślizgowej jest gwarancją stabilnego i pewnego poruszania się po dachu. Ryzyko potencjalnego wypadku zostaje znacząco zminimalizowane.

CREATON - ława kominiarska
CREATON – ława kominiarska

Szybki i estetyczny montaż – funkcjonalna aluminiowa podstawa zapewnia szczelny montaż z ceramiczną dachówką połaciową. Komplementarność wszystkich elementów systemu umożliwia zachowanie wysokich walorów wizualnych. Znacząco skraca czas instalacji akcesoriów na dachu.

CREATON - drabina aluminowa
CREATON – drabina aluminowa

Odpowiednio dobrane akcesoria dachowe sprawiają, że dach jest w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom. Więcej informacji o tym, co powinno znaleźć się na dachu, aby był on estetyczny, funkcjonalny, trwały i zapewniał bezpieczeństwo tym, którzy pod nim zamieszkają można znaleźć w filmie przygotowanym przez Akademię CREATON: https://bit.ly/2UtfmU7 na kanale CREATON Polska w serwisie YouTube.

4.9/5 - (29 votes)

Data publikacji: 18 sierpnia, 2021

Autor:

4.9/5 - (29 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damian
    środa, 18 sierpnia, 2021

    akcesoria najlepiej łączą się i wyglądają od jednego producenta. dobrze, gdy dany producent pokrycia ma w ofercie zestaw dodatków, który spasuje z pokryciem. akcesoria dachowe pomagają w późniejszym użytkowaniu i bezpieczeństwie na długie lata.

  2. Jan
    piątek, 20 sierpnia, 2021

    jak ważny jest system komunikacji dachowej przekonałem się obserwując ekipę na dachu sąsiada. Dopiero po położeniu dachówki pojawiła się ekipa od fotowoltaiki. W efekcie cały montaż odbył się z poziomu podwieszanej pod wysięgnikiem platformy. gdyż brakowało jakichkolwiek stopni na płaszczyźnie dachu. Gdyby system komunikacji istniał nie byłoby takiej potrzeby aby korzystać non stop z wysięgnika, a to są znaczące koszty.

Podobne artykuły