Ubrania robocze

Dobre buty robocze to podstawa

Dobre obuwie robocze dla rzemieślnika jest tym, czym fundamenty dla domu. Hultafors Group oprócz odzieży roboczej Snickers Workwear oferuje profesjonalistom buty ochronne trzech marek: Toe Guard, Solid Gear oraz Emma.

Wydajność przez innowacje

SOLID GEAR korzystając z nowoczesnych materiałów high-tech pokazuje, że wysokie bezpieczeństwo nie musi oznaczać ciężkiego obuwia roboczego. Swoimi produktami przekonuje, że można zachować lekkość butów sportowych dzięki wzmocnieniu ich najnowocześniejszymi materiałami i nowymi rozwiązaniami technicznymi.

Buty Dune SG61007
Buty Dune SG61007

Szwedzka marka wykorzystuje najnowocześniejsze technologie jak np.: Gore-Tex® – materiał chroniący przed wodą i zdolny do odprowadzania wilgoci, Vibram® – trwałe podeszwy o dużej przyczepności, BOA® – systemy zapięciowe o łatwej regulacji, czy Cordura® – materiał zapewniający trwałość. W efekcie buty robocze Solid Gear zapewniają wyjątkowy komfort bez szkody dla zachowania pełnej ochrony stóp. Co dla niektórych użytkowników jest równie ważne, mają również bardzo nowoczesne wzornictwo, które sprawdza się nawet poza placem budowy.

100% ochrona, komfort i recykling

EMMA to, jak dotąd, jedyna na świecie marka obuwia roboczego, która oferuje odbieranie zużytych produktów, aby przetworzyć jest na półprodukty do ponownego wykorzystania. Pochodząca z Holandii marka jest obecna na rynku od ponad 90 lat. W swoim asortymencie posiada obuwie do niemal wszystkich branż – od budownictwa, przez przemysł, do HoReCa.

Buty Ray MM724548
Buty Ray MM724548

Najbardziej znana jest z butów do ciężkich zadań – pierwotnie jej obuwie dedykowane było do prac w górnictwie węgla kamiennego. Oferta EMMA znajduje uznanie wśród osób ceniących ponadprzeciętnie trwałe i solidne produkty odznaczające się mniejszym wpływem na środowisko.

Bezkompromisowe bezpieczeństwo

TOE GUARD odzwierciedla szwedzkie podejście do obuwia do pracy. To solidnie wykonane buty robocze o sportowym charakterze dla profesjonalnych użytkowników.

Buty Wild Low TG80530
Buty Wild Low TG80530

Produkowane są w różnych kombinacjach materiałowych, aby dostosować poszczególne modele do różnego rodzaju prac budowlanych. Bez kompromisu w zakresie ochrony.


Hultafors Group dostarcza szeroki asortyment marek premium oferujących rzemieślnikom produkty o wiodących rozwiązaniach z zakresu funkcjonalności, bezpieczeństwa ochrony oraz wydajności. Najbardziej rozpoznawalną marką na polskim rynku jest Snickers Workwear.

Więcej informacji o obuwiu roboczym od Hultafors Group można znaleźć na stronach:
www.toeguard.com
www.solidgearfootwear.com
www.emmasafetyfootwear.com

4.9/5 - (38 votes)

Data publikacji: 12 września, 2021

4.9/5 - (38 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. behapowiec
    poniedziałek, 13 września, 2021

    Buty będące jednym z części ubioru pracownika budowlanego stanowią ważny jego element. Przede wszystkim obuwie powinno zapewniać bezpieczeństwo pracy. Ważnym również jest by było wygodne, w miarę lekkie a jednocześnie chronić przed wilgocią, a także zapewniać komfort cieplny.

  2. Jacek
    poniedziałek, 13 września, 2021

    Aby móc dobrze wykonywać swą pracę trzeba mieć odpowiednie ubranie oraz dobrze dopasowane buty szczególnie gdy pracujemy w ciężkich warunkach na budowach,a stwierdzenie że “dobre obuwie robocze dla rzemieślnika jest tym czym fundamenty dla domu jest w 100% prawdziwe.Takie buty muszą być funkcjonalne oraz trwałe,a będziemy mogli w pełni wykorzystać swój potencjał w pracy nie martwiąc się o swoje stopy posiadając odpowiednie dobrze dobrane obuwie robocze.

Podobne artykuły