Budownictwo drewniane

Jakość zaczyna się od wyboru odpowiedniego partnera – tylko te najlepsze materiały są dla nas wystarczająco dobre – drewno certyfikowane, konstrukcyjne i profilowane STAMADREW

Nasza firma ma zaszczyt być wyłącznym dystrybutorem firmy SECA wood profiles w Polsce, z którą współpracujemy od kilku dekad. SECA oferuje najszerszą różnorodność drewna profilowanego w Europie. Jesteśmy całkowicie ukierunkowani na Klienta, bez różnicy z jakiego kraju, czy kontynentu pochodzi.

Ogromne znaczenie ma w naszej działalności wieloletnia współpraca z firmą Stora Enso, dla której jesteśmy czołowym partnerem w obrębie drewna konstrukcyjnego litego oraz klejonego w najwyższej jakości.
Razem oferujemy naszym Klientom ogromne możliwości produktowe oraz ilościowe, które obejmują kilkadziesiąt tysięcy m3 drewna w bardzo szybkim czasie, z czego kilka tysięcy m3 drewna znajduje się w magazynach do natychmiastowej dyspozycji naszych Partnerów. Oferujemy również różne nietypowe rozwiązania, niedostępne gdzie indziej.
Te cechy pomagają naszym Kontrahentom być bardziej elastycznymi na ich potrzeby i potrzeby klientów, a najwyższa jakość oferowanych materiałów, dostępność i powtarzalność produktów, pomagają im w oczywisty sposób w rozwoju i zdobywaniu rynku, także generują znaczne oszczędności w ich działalności, o czym przekonały się już tysiące naszych Partnerów.

Jakość zaczyna się od wyboru odpowiedniego partnera - tylko te najlepsze materiały są dla nas wystarczająco dobre - drewno certyfikowane, konstrukcyjne i profilowane STAMADREW
Drewno konstrukcyjne

Komu zależy na jakości musi zacząć od wyboru dopasowanych surowców

Tylko towar o pierwszoklasowej jakości spełni nasze wymogi i jako gwarantowany, markowy produkt opuści nasz zakład. Posiadamy kompleksowe systemy kontroli jakości i jesteśmy stale informowani o klasie naszych wyrobów, co gwarantuje, że dostarczamy od dekad tylko to, co najlepsze. Cała nasza działalność oparta jest na ekologicznej oraz gospodarczej stabilności. Nasza struktura ma za zadanie zapewnić naszym Partnerom optymalny serwis i rozwiązania, które dla wielu pozostają tylko życzeniem. Wszystkie oferowane przez nas wyroby są zgodne z wymogami prawa na terenie Unii Europejskiej i mogą być bezproblemowo stosowane na całym jej terenie.

Zapraszamy do kompetentnej, stabilnej, przynoszącej obopólne korzyści współpracy.

www.stamadrew.pl

4.8/5 - (31 votes)

Data publikacji: 18 listopada, 2020

Autor:

4.8/5 - (31 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Janusz
    środa, 18 listopada, 2020

    znalezienie odpowiedniego producenta czy dostawcy potwierdzającego to co sprzedaje może być kłopotliwe. na szczęście są na rynku firmy, które jawnie to gwarantują i pokazują. dobrze jest wiedzieć liderze Stamadrew

  2. kooperant
    środa, 18 listopada, 2020

    Bardzo ważnym aspektem dla każdego producenta jest rzetelna sieć dystrybutorska. Firma handlowa buduje przecież renomę producenta. Dlatego tak istotna jest fachowość, umiejętność doradztwa technicznego handlowca. Ścisła współpraca producenta i jego dystrybutora jest kluczem do sukcesu obu firm. Tak jest niewątpliwie w przypadku firmy SECA i STAMADREW.

Podobne artykuły