Pokrycia dachowe

Duratop – dachówki, które nie blakną

Antracytowe dachy są ostatnio bardzo trendy. Jednak piekące słońce często sprawia, że ciemne dachówki szybko tracą swój pierwotny kolor i po kilku latach ich intensywna barwa jest tylko wspomnieniem. Jeśli chcesz zatrzymać na dłużej swój ciemny dach z pomocą przyjdą ci dachówki Duratop. Dlaczego? Dlatego, że są wyjątkowo wytrzymałe na promieniowanie UV.

Dachówki z unikalną powłoką DURATOP stanowią nowy kierunek w architekturze i budownictwie. Sprzyjają kreatywnym i odważnym projektom dachu domów pokrytego dachówką cementową. Ich największym atutem jest ekstremalnie odporna powłoka, który czyni je odpornymi na operujące słońce. Dzięki temu zjawisko blaknięcia koloru zostaje poważnie zahamowane.

Przyjrzyjmy się innym zaletom dachówek Duratop:

– wydłużony okres samoczyszczenia – bez żadnych zabiegów pielęgnacyjnych dachówka samoistnie zachowuje czystość powłoki przez dłuższy czas -wysoka odporność na wnikanie i osiadanie zanieczyszczeń oraz maksymalizacja naturalnie czyszczącego wpływu deszczu

Innowacyjne rozwiązania

Skrojone na miarę oryginalnych potrzeb klientów, dachówki Duratop podkreślą indywidualny styl i subtelny gust mieszkańców domu. I pozwolą się cieszyć wybranym kolorem przez wiele sezonów. Aż do znudzenia, a nie do wyblaknięcia.

Duratop – dachówki, które nie blakną

ASZ

4/5 - (1 vote)

Data publikacji: 10 sierpnia, 2013

Autor:

4/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły