Na rynku

Dzień Cieśli i Dekarzy w firmie Wiązary Burkietowicz

4 października br. firma Wiązary Burkietowicz oraz Mitek Industries Polska organizuje “Dzień Cieśli i Dekarzy” w zakładzie prefabrykowanych konstrukcji dachowych Wiązary Burkietowicz. Wydarzenie odbędzie się w Odolanowie, k. Ostrowa Wlkp., przy ul. Kaliskiej 89.

Dzień Cieśli i Dekarzy to wydarzenie cykliczne, które – podobnie jak rok temu – jest okazją do spotkań w gronie specjalistów, a także nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych.

Spotkanie rozpoczną szkolenia oraz warsztaty, które przeprowadzą przedstawiciele organizatorów – firm Wiązary Burkietowicz oraz Mitek Industries Polska, a także firm partnerskich – Simpson StrongTie, Strepol oraz Lift Polska.

Dzień Cieśli i Dekarzy w firmie Wiązary Burkietowicz

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić zakład lidera produkcji prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna w Polsce, a także zobaczyć na żywo proces produkcji wiˆzarów z płytkami kolczastymi. Ponadto jako pierwsi zapoznają się z nowym programem partnerskim “3…2…1…DACH!”, dającym szereg korzyści, a także budującym konkurencyjność na rynku.

Dzień Cieśli i Dekarzy w firmie Wiązary Burkietowicz

W drugiej części dnia organizatorzy przewidzieli nagrody dla uczestników wydarzenia. Oprócz licznych niespodzianek, do wygrania m.in. gwoździarka PowerShot OL 90.

Osoby zainteresowane udziałem mogą skorzystać z bezpłatnego powrotu z Odolanowa do Poznania i Wrocławia. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już dziś zachęcamy do udziału w wydarzeniu – przekonuje Marcin Burkietowicz z firmy Wiązary Burkietowicz.

Dzień Cieśli i Dekarzy w firmie Wiązary Burkietowicz

Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajduje się na stronie: www.wiazary.pl/dniciesli

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 19 września, 2014

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły