Budownictwo tradycyjne

Elastyczne oferty promocyjne dla inwestycji na Myśliwskiej 24 oraz Nowe Kowale Plus

Firma Budros po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich przyszłych klientów i proponuje aż 3 promocje przy nabyciu nieruchomości w inwestycjach Myśliwska 24 lub Nowe Kowale Plus. Elastyczność dewelopera Gdańsk zapewnia możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty z punktu widzenia dla klienta indywidualnego. Jedyne, czego trzeba dokonać, by móc skorzystać z oferty promocyjnej, to zakupić lokal mieszkalny w danej lokalizacji. Deweloper Gdańsk daje możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu tysięcy złotych, co sprawia, że oferta promocyjna cieszy się ogromnym powodzeniem. Nie zwlekaj, oferta jest ograniczona czasowo, a jej szczegóły poznasz poniżej.

Budros

Myśliwska 24 — elastyczna oferta promocyjna i atrakcyjna lokalizacja

Mieszkania znajdujące się przy ulicy Myśliwskiej 24 i 24a to oferta dla tych, którzy chcą mieszkać bliżej centrum miasta i cenią sobie nowoczesne rozwiązania. Deweloper Gdańsk, poprzez udostępnienie mieszkań od 30-metrowych kawalerek do prawie 100-metrowych lokali mieszkalnych z tarasami, stworzył przestrzeń zarówno dla singli, rodzin z dziećmi, emerytów i inwestorów.

Kupując dowolne mieszkanie dostępne przy Myśliwskiej 24, dokonujesz świetnego wyboru, gdyż jednocześnie zyskujesz elastyczną ofertę promocyjną. Wszystkie mieszkania, które są dostępne w inwestycji Myśliwska 24, mogą być wykończone pod klucz w cenie mieszkania lub możesz uzyskać aż 6% rabatu od kwoty całej inwestycji.

Budros

Jeśli posiadasz już doświadczenie z wykończeniem nieruchomości, to na pewno jesteś świadom, ile żmudnej pracy i stresu to pochłania. Dopilnowanie fachowców, ustalanie terminów, pilnowanie i kontrola wykonanych zleceń to ogromne zaangażowanie swojego czasu i pieniędzy. Deweloper Gdańsk Budros daje swoim klientom możliwość zaoszczędzenia czasu lub gwarancję oszczędności funduszy na wykończenie wnętrza.

Firma Budros zajmuje się całą logistyką przy wykończeniu łazienki, podłóg oraz wszystkich drzwi, które znajdują się w mieszkaniu. Dzięki temu możesz cieszyć się wolnym czasem i zaufaniem do firmy, która ma ogromne doświadczenie w wykańczaniu mieszkań pod klucz!

Szczegóły dotyczące tej promocji oraz czasu jej trwania są dostępne tutaj: https://budros.pl/aktualnosci/noworoczna-promocja-w-inwestycji-mysliwska-24/

Budros

Nowe Kowale Plus — wiosenna promocja Budros

W okolicach południowej części Gdańska, ze świetnym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta, jak i obwodnicą deweloper Budros oferuje mieszkania w spokojnej miejscowości Kowale w gminie Kolbudy. Osiedle z zielenią i ciekawie zaaranżowanymi częściami wspólnymi tj.: placem zabaw i przestrzenią relaksacyjną – będzie bezpiecznym i spokojnym miejscem do życia. Wiosenna promocja oferowana przez dewelopera Gdańsk Budros to możliwość uzyskania rabatu w wysokości nawet do 33 tysięcy złotych.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 23 kwietnia, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły