Kolektory słoneczne

Eleganckie zwieńczenie dachu

Nie tylko pomagają oszczędzić rocznie ponad 60% energii zużywanej na ogrzanie wody, ale również pozwalają dachowi zyskać ekskluzywny wygląd. Kolektory słoneczne Braas Solar zaprojektowano z myślą o funkcjonalności oraz ekskluzywnym wyglądzie. Istnieje możliwość montowania ich zarówno nad jak i w połaci dachowej, co wpływa na końcowy efekt wizualny

Braas od wielu lat dostarcza swoim klientom nie tylko najlepszej jakości dachówki ale równocześnie projektuje i wykonuje wszystkie materiały i akcesoria niezbędne przy układaniu dachu. Poza doborem kształtu i koloru, system Braas umożliwia estetyczne wykonywanie detali architektonicznych, a od czerwca br. również zamontowanie kolektorów słonecznych, które firma wprowadziła do swojej oferty.

„Braas zapewnia nie tylko najlepszą jakość swoich kolektorów, ale również dba o to by ich montaż poprawił estetykę dachu. Kolektory mogą stanowić bowiem gustowny i ciekawy detal połaci dachowej” – mówi Łukasz Grzywacz, Product Manager systemów solarnych.

Eleganckie zwieńczenie dachu

Praktyczna elegancja

Duży wpływ na estetykę solarów ma również sposób ich montażu – Braas Solar umożliwia klientom w tym zakresie dwa ciekawe rozwiązania. Pierwszym i bardziej popularnym jest montaż nad dachówką przy pomocy specjalnych wsporników. To rozwiązanie dodatkowo umożliwia ustawienie kolektora pod katem odmiennym niż kąt połaci dachu. Druga propozycja to tzw. montaż zintegrowany, w którym kolektor zostaje wmontowany w dach.

Kolektory słoneczne BRAAS – stylowa „kropka nad i”

Trzon oferty Bras Solar stanowią wysokowydajne płaskie kolektory BRAAS TCA2. Obok nich w skład nowej kategorii produktów weszły mocowania do kolektorów oraz dachówki przejściowe idealnie pasujące do dachów każdego typu (wizualnie dopasowane do dachówek Braas i RuppCeramika) oraz pełna oferta akcesoriów. W ofercie znalazły się także wysokiej jakości zbiorniki ciepłej wody z zamontowaną fabrycznie stacją solarną, regulatorem i osprzętem hydraulicznym oraz wysokosprawne zbiorniki dwufunkcyjne ze zintegrowanym solarnym systemem warstwowym zapewniającym szybki dostęp do ciepłej wody.

Więcej informacji znaleźć można na www.braas-solar.pl

4.9/5 - (20 votes)

Data publikacji: 5 stycznia, 2013

Autor:

4.9/5 - (20 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Ines
    wtorek, 22 stycznia, 2019

    Bardzo ładnie się prezentują te kolektory.Estetyczny i bardzo nowoczesny dach no ale co Bras to Bras,nie ma się czego uczepić,solidna,profesjonalna firma.

  2. zaintresowany
    poniedziałek, 18 lutego, 2019

    Już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem instalacji kolektorów słonecznych. Wybór kolektorów słonecznych Braas,to dobry wybór i jeszcze w tym roku takie kolektory będę próbował zainstalować w swoim domu.

Podobne artykuły