Elektronarzędzia

Elektryczne nożyce do cięcia blachy Graphite

W dekarstwie nożyce do cięcia blachy są podstawowym elektronarzędziem, sprawdzającym się też przy większości prac remontowo-budowlanych związanych z obróbką blachy. Polska marka GRAPHITE wprowadziła na rynek nowy produkt z tej kategorii.

Nożyce do blachy prostej GRAPHITE 59G402 przeznaczone są przede wszystkim dla użytkowników profesjonalnych. Urządzenie napędzane jest wydajnym silnikiem elektrycznym o mocy znamionowej 500W. Wysoka częstotliwość cięć (2000 min-1) gwarantuje skuteczne przecięcie blachy o różnym stopniu twardości zarówno w linii prostej, jak i po łuku o dużym promieniu. Maksymalna grubość ciętych materiałów to 2,5mm.

Zadbano również o wytrzymałość i kulturę pracy elektronarzędzia. Metalowa obudowa przekładni oraz pełne łożyskowanie nożyc zapewnią stałą siłę cięcia, wysoką wydajność i powtarzalne efekty. Dzięki jednoręcznemu uchwytowi nożyc możliwy jest pewny chwyt i swoboda pracy, a blokada przypadkowego włączenia zapewnia bezpieczeństwo dla użytkownika.

Nożyce do blachy prostej GRAPHITE 59G402

Podsumowując, nożyce do blachy prostej GRAPHITE 59G402 to wydajne i funkcjonalne urządzenie, ułatwiającym wykonanie skomplikowanych prac remontowo-budowlanych.

Więcej informacji o nowych nożycach do blachy prostej oraz innych elektronarzędziach marki GRAPHITE znajdą Państwo na stronie www.graphite.pl

4.6/5 - (9 głosów)

Data publikacji: 9 marca, 2013

4.6/5 - (9 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły