Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

EMMINGHAUS – piąty rok z Wami

W tym roku firma Emminghaus świętuje piątą rocznicę oficjalnej premiery na rynku polskim wyciągów dekarskich.

Firma Emminghaus od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się produkcją wind budowlano-dekarskich cieszących się uznaniem na placach budów całej Europy.

W swojej ofercie posiada pełną gamę wyciągów znajdujących zastosowanie na obiektach mających od 6 do 30 metrów wysokości. Dzięki możliwości zastosowania różnego typu wymiennych przystawek dopinanych do wózka jezdnego, windy dekarskie Emminghaus można stosować na wielu różnych etapach prac budowlanych. Jednostkami napędowymi stosowanymi w naszych urządzeniach są silniki spalinowe HONDA GX 340, GX 270, oraz silniki elektryczne.

EMMINGHAUS

EMMINGHAUS – jakie korzyści?

  1. Prosta obsługa windy budowlanej Emminghaus znacznie skraca czas poświęcony na jej instalację oraz przestawienie w inne miejsce.
  2. Niewielkie wymiary oraz lekka konstrukcja windy umożliwiają pracę w miejscach, gdzie zastosowanie ciężkiego sprzętu jest niemożliwe.
  3. Szybkość pracy wózka jezdnego znacznie podnosi efektywność pracy.
  4. Szeroka gama akcesoriów (dostawek) dołączanych do wózka jezdnego sprawia, że winda Pionier ma zastosowanie na wielu etapach prac budowlanych.

EMMINGHAUS
F.H.U. Dariusz Blitek
ul. Modrzewiowa 2
32-566 Alwernia
tel.+48 12 2832310
kom. 660721777
www.windyemminghaus.pl

4.9/5 - (32 votes)

Data publikacji: 14 lutego, 2020

Autor:

4.9/5 - (32 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Artur
    sobota, 15 lutego, 2020

    Widziałem windę tego producenta i to jest dobry sprzęt.na razie na polskim rynku ta firma nie jest tak bardzo popularna ale to powoli zmienia się. Jak potrzebna winda to emmingqhaus

Podobne artykuły