Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

Emminghaus – windy dekarskie na miarę czasów

Firma Emminghaus od pond 50 lat specjalizuje się w produkcji wyciągów budowlanych, które obecnie pracują na wielu budowach Europy. Konstrukcja urządzeń pozwala na pracę w miejscach, gdzie nie zawsze dojedzie ciężki sprzęt, a głównym ich walorem jest krótki czas przygotowania wyciągu do pracy oraz wszechstronność.

EMMINGHAUS Pionier, typ HDB

Model HDB, to wersja modelu H dodatkowo wyposażona w obrotowy wieniec umożliwiający obrót szyny o 90 stopni.

Emminghaus Pionier typ H

Emminghaus Pionier typ H

To podstawowy model niemieckiego producenta. Pracuje w zakresie 6-22 m. Jego niewielka waga doskonale sprawdza się w miejscach trudno dostępnych.

EMMINGHAUS Pionier, typ HDBK

EMMINGHAUS Pionier, typ HDBK

Model HDBK, to najbardziej wszechstronne urządzenie z całej gamy wyciągów proponowanych przez firmę Emminghaus. Posiada obrotowy wieniec oraz łamaną pod katem 45 stopni ostatnią szynę. Zakres wysokości pracy windy waha się między 6 a 30 metrów.

Dedykowany osprzet do wyciągów dekarskich Emminghaus

Mając na uwadze wszechstronne zastosowanie wyciągów typu Pionier producent stworzył całą gamę osprzętu przystosowanego do transportu różnego typu materiałów.

  • Uniwersalna platforma – to przestrzeń do transportu różnego rodzaju materiałów budowlanych. Oferowana w dwóch wersjach – 750 mm oraz 1250 mm. Po rozłożeniu bocznych burt otrzymujemy dodatkową powierzchnię transportową.
  • Wózek do dachówki – przy jego pomocy można szybko i sprawnie dowieźć dachówkę z miejsca oddalonego od wyciągu.
  • Pojemnik do materiałów sypkich – dzięki tej przemyślanej przystawce w prosty sposób wywieziemy na zadaną wysokość wszelkiego rodzaju materiały sypkie oraz gotową zaprawę. Dzięki kiprowi, w który wyposażone są wszystkie wózki jezdne, bez problemu wysypiemy zawartość pojemnika.

W ofercie producent oferuje wiele innych przystawek, m.in. do transportu paneli fotowoltaicznych, blachy falistej, więźby czy też gruzu.

Przedstawiciel na terenie Polski
F.H.U. Dariusz Blitek
ul. Kijowska 19, 32-566 Regulice
Tel. 660 721 777
www.windyemminghaus.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 7 marca, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły