Rolety, żaluzje i markizy

Energooszczędne rolety zewnętrzne VELUX

Rolety zewnętrzne VELUX posiadają wiele funkcji, które pozwolą każdemu poczuć się bezpiecznie i komfortowo na poddaszu, a także zaoszczędzić na ogrzewaniu. Dzięki nim można uzyskać wiele korzyści, takich, jak całkowite zaciemnienie nawet w słoneczny dzień, redukcja hałasu i odgłosów padającego deszczu.

Latem obniżają one temperaturę wnętrza o 7˚C, a zimą dodatkowo zredukują straty ciepła do 27%. Mogą być obsługiwane manualnie (SCL) lub za pomocą pilota. Zdalna obsługa możliwa jest w roletach zasilanych elektrycznie (SML) oraz energią słoneczną (SSL). Dzięki solidnej, aluminiowej konstrukcji są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Poza tym nie ograniczają żadnej z funkcji okna, na przykład gdy roleta jest podniesiona, skrzydło może być obracane tak, aby umyć szybę. Okno można uchylać przy całkowicie lub częściowo zasuniętej rolecie. Ich atrakcyjne wzornictwo zostało wyróżnione międzynarodową nagrodą Red Dot Design. Teraz przy zakupie 3 rolet elektrycznych SML lub SSL otrzymasz wielofunkcyjny pilot KLR gratis, promocja trwa do 30 listopada 2010. Cena: od 1.208 zł brutto.

VELUX Polska Sp. z o.o.

4.9/5 - (19 votes)

Data publikacji: 5 sierpnia, 2010

Autor:

4.9/5 - (19 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. inka2
    wtorek, 22 stycznia, 2019

    Nie dość, że mamy ochronę przed mocnym słońcem to jeszcze oszczędzamy na oszczędzaniu. Chyba warto nabyć taki produkt.

  2. technik
    czwartek, 14 lutego, 2019

    Rolety to doskonały patent na stworzenie komfortowych warunków w pomieszczeniu. Pozwalają uzyskać pożądany mikroklimat, chroniąc przed ciepłem w lecie i zimnem w okresie zimowym. Stanowią barierę dźwiękową i w pewnym stopniu utrudniają włamanie. Rodzaj obsługi – ręczny lub zdalny za pomocą pilota pozwala na wybór najbardziej dla nas odpowiedni.

Podobne artykuły