Rolety, żaluzje i markizy

Energooszczędne rolety

Roletę podwójnie plisowaną VELUX zaprojektowano z myślą o energooszczędności.

Materiał o konstrukcji plastra miodu wypełniony przestrzeniami powietrznymi oraz aluminiową wewnętrzną powłoką posiada wyjątkowe właściwości izolujące. Podczas chłodnych zimowych nocy opuszczona na oknie roleta może zmniejszyć straty ciepła przez okno nawet o 34%, a latem będzie stanowić ochronę przed upalnym słońcem. Dzięki tym nowoczesnym roletom obniżysz swoje rachunki za ogrzewanie oraz utrzymasz stałą temperaturę we wnętrzu, a tym samym poprawisz komfort użytkowania poddasza. Przestrzenny materiał rolety sprawia, że jest ona nie tylko energooszczędnym, ale także bardzo dekoracyjnym rozwiązaniem. Konstrukcję bez kasety wyposażono w bardzo wąskie prowadnice, właściwie niewidoczne na oknie. Funkcjonalny mechanizm umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu na ramie okiennej oraz poruszanie jej dolną i górną listwą.

Więcej na www.velux.pl

5/5 - (10 votes)

Data publikacji: 3 grudnia, 2012

Autor:

5/5 - (10 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. obiektywny
  piątek, 28 grudnia, 2018

  W obecnych czasach kluczową sprawą w rozwiązaniach systemów w budownictwie jest niewątpliwie oszczędność energii. Wiąże się z tym stosowanie elementów energooszczędnych, które w okresach zimowych ograniczą straty ciepła, ale również w lecie zapewnią przyjemny komfort chroniąc przed nadmiernym nasłonecznieniem. Dlatego takie elementy dodatkowe wyposażenia okien, jak energooszczędne rolety, są z pewnością godne uwagi.

 2. Ikowal
  sobota, 12 stycznia, 2019

  Świetna ta roleta.Producent naprawdę postarał się,żeby spełniała swoją funkcję,nie była tylko elementem dekoracyjnym.Przestrzenny materiał z pewnością świetnie izoluje od zimna czy upału.

 3. Werka
  wtorek, 24 sierpnia, 2021

  Ja mogę polecić też firmę Roltex z Wrocławia. Mam od nich rolety w całym domu i są idealne.

Podobne artykuły