Budownictwo drewniane

ERDOL HAUS – przełamywanie barier w drodze do posiadania domu

ERDOL HAUS to projekt i zarazem marka stworzona przez spółkę Box Haus z siedzibą w Łaziskach Górnych, firmę budującą domy już od ponad 15 lat. Pod tą marką kryje się linia dwóch tanich domów prefabrykowanych, które klienci mogą konfigurować indywidualnie pod siebie. Przełomowym aspektem jest tu niezwykle atrakcyjna cena każdego z domów ERDOL HAUS przy jednoczesnej wysokiej jakości i ultra krótkim czasie realizacji inwestycji.

ERDOL HAUS – przełamywanie barier w drodze do posiadania domu

Podstawowe wiadomości o marce ERDOL HAUS

Misją marki jest pomoc w przełamywaniu bariery finansowej w drodze do posiadania własnego domu. Dzięki współpracy z nowoczesną fabryką oraz zastosowaniu powtarzalnej architektury, zunifikowanych elementów, nowoczesnych materiałów i technik montażowych oraz praktycznych rozwiązań, specjaliści z ERDOL HAUS zapewniają swoim Klientom bardzo konkurencyjną cenę. Te atrybuty uosabiają dwa projekty w gamie ofertowej, którymi są domy Erdol 2 o powierzchni 68 m2 (102 m2 w wersji z poddaszem użytkowym) oraz Erdol 3 o powierzchni 82 m2 (134 m2 w wersji z poddaszem użytkowym). Priorytetem w obu projektach była nie tylko funkcjonalność, energooszczędność i ekologia, ale przede wszystkim swoboda w konfigurowaniu pod klienta i bardzo przystępna cena, która udowadnia, że własny dom nie musi być tylko niespełnionym marzeniem. Działalność ERDOL HAUS opiera się na prefabrykacji każdego elementu przyszłego domu, co znacznie skraca czas realizacji zamówienia. Wspomniane wyżej dwa projekty – Erdol 2 i Erdol 3 – powstają w fabryce, gdzie na powierzchni 3000 m2 pracuje innowacyjny, niemiecko-szwedzki park maszynowy, spełniający wymogi Europejskiego Związku Domów Gotowych. Wykonane elementy montowane są na działce Klienta w zaledwie 5 dni – chodzi tu o montaż domu do stanu zamkniętego. Oszczędności dla Klienta wiążą się tu jednak nie tylko z podstawowym materiałem budulcowym (drewno), procesem prefabrykacji i szybkim montażem, ale też z opcją samodzielnego wykańczania domu, jeśli tylko Klient ma umiejętności oraz wiedzę budowlaną i zawrze taki warunek w umowie.

Piotr Żyła jest Ambasadorem producenta domów Erdol Haus
Piotr Żyła jest Ambasadorem producenta domów Erdol Haus

Projekty ERDOL 2 i ERDOL 3 – szczegóły oferty

Dwa bliźniacze domy, czyli mniejszy Erdol 2 i nieco większy Erdol 3, zostały wycenione na kwotę od 125 000 zł brutto – ten pierwszy – oraz od 145 000 zł brutto – ten drugi. Kwoty te dotyczą standardowego wykonania domów, bez poddaszy użytkowych. Jak na oferowane powierzchnie użytkowe, w porównaniu do domów wykonywanych tradycyjnymi technikami, są kwotami niezwykle atrakcyjnymi. Przy takich cenach co najmniej 50% spośród tych klientów, którzy marzyli o własnym domu i nie mogli sobie na niego pozwolić, np. z powodu niewystarczającej zdolności kredytowej, dziś może śmiało o nim myśleć i swoje cele realizować w ciągu jednego sezonu. Projekty Erdol oferują im wygodę i dobrze rozplanowaną przestrzeń. Nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania zagwarantowały wysoką energooszczędność domów, za czym stoi również optymalny dobór materiałów izolacyjnych. W obu domach zamiast spiżarni Klienci mogą mieć pomieszczenie techniczne z wejściem od strony wiatrołapu.

ERDOL HAUS – przełamywanie barier w drodze do posiadania domu

Konfigurator jako klucz do personalizacji projektów ERDOL HAUS

ersonalizacja to nie tyle trend, co przy obecnych możliwościach technologicznych oczywistość i naturalny proces. Dlatego ERDOL HAUS na swojej stronie www.erdolhaus.pl zaoferował swoim Klientom intuicyjny konfigurator domu dla przystosowania wybranego projektu do własnych potrzeb. W dużym uogólnieniu polega to na tym, że stałe części konstrukcji można uzupełnić pozostałymi elementami według wybranego klucza, którym może być powierzchnia, estetyka i funkcjonalność, czy też ramy budżetowe założone dla konkretnej konfiguracji.

Doświadczenie i zalety ERDOL HAUS

Choć marka ERDOL HAUS jest dość świeżym projektem, należy pamiętać, że stoi za nią firma o ponad 15-letnim doświadczeniu, mająca na koncie ponad 250 wyprodukowanych domów w ciągu ostatnich 5 lat. Kolejnym argumentem za podjęciem współpracy z marką jest fakt korzystania z drewna KVH oraz materiałów najwyższej jakości i przede wszystkim doskonała cena i krótki czas budowy domu – bez względu na porę roku. Dla wielu Klientów istotnym argumentem przemawiającym za podjęciem współpracy z ERDOL HAUS będzie energooszczędność budowanych i oferowanych domów. Wracając jeszcze do materiałów, z których korzysta się przy budowie domów Erdol 2 i Erdol 3, warto wskazać na certyfikowane wyroby renomowanych marek, takich jak m.in. Knauf, Dorken, SIGA, Veka, STO oraz Braas. Zestawiając te znane nazwy z cenami domów Erdol – od 125 000 zł mniejszy i od 145 000 zł większy – Klienci uzyskują obraz najciekawszej aktualnie oferty na polskim rynku.

Budynki prefabrykowane: firma EKOINBUD jest członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe - DOMYIDACHY

Firma ERDOL HAUS jest członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe.

ERDOL HAUS
ul. Pawła Wyry 14a
43-173 Łaziska Górne
tel. 732 717 200

www.erdolhaus.pl

4.2/5 - (91 votes)

Data publikacji: 28 marca, 2021

Autor:

4.2/5 - (91 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    piątek, 2 kwietnia, 2021

    Ciekawa propozycja dla osób z ograniczoną zawartością portfela. Często bariera ta ograniczała możliwość stworzenia własnego gniazdka. Teraz tak szansa istnieje, co z preferencjami dla osób do 26 lat razem daje racjonalną opcję zamieszkania samodzielnie na swoim. Warto rozważyć taki wariant.

Podobne artykuły