Rynny

Estetycznie i ekonomicznie — poznaj systemy rynnowe Q STALYO

Systemy marki Q STALYO są rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy pragną estetycznych i bezpiecznych rozwiązań, przy zachowaniu znaczących oszczędności w portfelu. Czym charakteryzują się te nietypowe produkty ekonomicznej marki GALECO?

Nowoczesny design, korzystna cena, niezawodność, minimalizm i zachowana symetria — to wyróżniki marki Q STALYO, w ramach której występują dwa systemy rynnowe — stalowy Q STALYO PRO oraz Q STALYO MIX — PRO, w którym poziom rynnowy wykonany jest ze stali, zaś pion spustowy  z PVC. Produkty marki Q STALYO są odpowiedzią na potrzeby odbiorców, którzy poszukują rozwiązań korzystnych cenowo, ale jednocześnie takich, które odznaczają się nowoczesną stylistyką komponującą się z aktualnymi trendami w architekturze.

Ekonomiczny i bezpieczny

Systemy rynnowe marki Q STALYO ze względu na innowacyjne rozwiązania zastosowane przy ich projektowaniu są jakościowym i ekonomicznym rozwiązaniem. Rynny w systemach mogą być montowane bez użycia łączników, dzięki czemu są stosunkowo tańsze niż inne rozwiązania dostępne na rynku. Tańsze, nie znaczy gorsze, ponieważ marka dba nie tylko o estetykę swoich produktów, ale przede wszystkim o ich wysoką jakość i niezawodność.

Dbałość o szczegóły

Twórcy obu systemów spod znaku marki Q STALYO zadbali nie tylko o jakość, ale również o łatwy i szybki montaż. Systemy zawierają maksymalnie 20 rodzajów elementów. Narożniki o standardowym kącie 90° są uniwersalne, dzięki czemu mogą być montowane w zewnętrznych lub wewnętrznych narożach budynku. Uniwersalne są również zaślepki, umożliwiające estetyczne wykończenie systemu. Dbałość o szczegóły związane z estetyką są widoczne także w innych obszarach. Producent zadbał o dostępność w ofercie elementów ukrytych, w postaci haka ukrytego i odpływu ukrytego. Ich montaż pozwoli osiągnąć efekt systemu zabudowanego maskownicą, co jest szczególnie pożądane w domach typu nowoczesna stodoła. Wybór elementów ukrytych gwarantuje elegancję wykończenia dachu jednocześnie zapewniając 100% nośności oraz bezpieczeństwo systemu.

rynny q stalio

Innowacyjna budowa

System w zaleceniach producenta jest systemem klejonym (choć dostępne są również do niego łączniki dylatacyjne). Zaprojektowany jest tak, aby elementy wsuwały się w siebie, zapewniając estetyczne i szczelne połączenia.

Dużą rolę odgrywa tu jedyne na rynku rozwiązanie Qnnect, które nie tylko zapewnia najwyższą szczelność i bezpieczeństwo systemu, ale również obniża koszty jego montażu, dzięki zmniejszeniu ilości potrzebnych elementów.  Rezygnacja z łączników pozwala także na łatwy i szybki montaż za pomocą listka montażowego. Minimalistyczne połączenia mogą zostać całkowicie zakryte hakami, co dodatkowo wzmacnia estetykę wykończenia.

Duża wydajność

Sama rynna w obu systemach ma przekrój symetryczny, a po umieszczeniu na haku jej przód jest lekko pochylony. Dzięki wywinięciu dwóch kapinosów do wewnątrz rynny woda nie rozchlapuje się, a system jest w pełni wydajny i trwały. Dlatego firma GALECO udziela aż 25 lat gwarancji na oba systemy rynnowe marki Q STALYO.

Wszystkie powyższe możliwości sprawiają, że opisywane systemy rynnowe można stosować w różnych projektach domów, a architekci nie muszą iść na żadne kompromisy i z powodzeniem mogą je wykorzystywać w najnowszych trendach architektonicznych.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 30 stycznia, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły