Warsztat

EURODACH – najlepszy partner ekip dekarskich

EURODACH od 20 lat współpracuje z ekipami dekarskimi w całej Polsce. W swojej ofercie ma szeroki wybór renomowanych produktów dachowych, narzędzi dekarskich, zaginarek oraz środków bezpieczeństwa.

Oferta

EURODACH to największy skład fabryczny dachówek ceramicznych KORAMIC – WIENERBERGER, światowego lidera w produkcji ceramiki budowlanej. Nasz magazyn dopełniają składy pap dachowych LEMAR, akcesoriów dachowych WA-BIS, chemii budowlanej ANSER, markowe okna dachowe – VELUX, FAKRO oraz systemy rynnowe PCV i stalowe. W naszej ofercie znajdują się wszystkie materiały niezbędne do wykonania dachu w różnych technologiach: dachówki ceramiczne, dachówki betonowe, blachy trapezowe i profilowane, papy oraz gonty. Do wszystkich tych pokryć oferujemy pełną gamę kolorystyczną akcesoriów dachowych (taśm kalenicowych, kominowych spinek, grzebieni, wkrętów, silikonów) oraz komunikację dachową wraz z płotkami przeciwśniegowymi.

Współpraca

Dzięki ścisłej współpracy z wykonawcami sprzedawane i wykonywane przez nas dachy zawierają 8% stawkę VAT, co gwarantuje inwestorom oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystkie produkty są dostępne od ręki. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Wszystkie produkty można zamawiać poprzez nasz sklep internetowy www.sklep-dekarski.pl.

Zadowolenie

Dzięki temu blisko od 8 lat jesteśmy liderem sprzedaży dachów ceramicznych w województwie mazowieckim, a grono zadowolonych inwestorów i współpracujących ekip dekarskich rośnie z miesiąca na miesiąc.

Narzędzia

Profesjonalne narzędzia dekarskie są podstawą pracy każdego dekarza i cieśli. Zapewniają dobrą jakość i szybkość wykonywanej pracy. Dotyczy to w szczególności dekarzy, których warunki pracy są zdecydowanie trudniejsze od warunków, w których pracują pozostali wykonawcy prac budowlanych. Odpowiednie wyposażenie ekipy dekarskiej w profesjonalne narzędzia pozwala wykonać prace na dachu precyzyjnie, szybko i bezpiecznie.

Zakup profesjonalnego sprzętu dla ekipy to duży wydatek. Ale opłaca się wybrać sprawdzonego, renomowanego producenta, którego sprzęt gwarantuje trwałość, niską wagę, niezawodność, funkcjonalność, a przede wszystkim – dobry stosunek jakości do ceny.

Takie możliwości dają zaginarki produkowane przez EURODACH, które już od piętnastu lat pracują dla ekip dekarskich w Polsce oraz Europie. Aby zagwarantować dekarzom najlepszy wybór oferujemy narzędzia dekarskie najlepszych producentów W naszej ofercie mamy m.in. produkty firm FREUND, Bessey, GRUN czy PASLODE. Te produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania z najlepszej klasy materiałów oraz sprawnością techniczną, pozwalającą wykonać nawet najbardziej skomplikowane zadania na dachu.

EURODACHnajlepszy partner ekip dekarskich

Zaginarki EURODACH

Zaginarka ZED 2000 została zaprojektowana przy ścisłej współpracy z dekarzami, którzy na co dzień korzystają z naszego urządzenia, tak aby spełniała wszelkie oczekiwania techniczne. Zastosowane innowacyjne rozwiązania dają nieograniczone możliwości wykonania prac przy różnych obróbkach dachowych, tak aby połączyć funkcjonalność przy pracy oraz estetykę dachu. Jest to niezmiernie ważne, gdyż jak wiadomo każdy dach jest inny, i dla każdego dachu należy przyjąć inne rozwiązania. Wymaga to od dekarza ogromnej wiedzy i szczególnych umiejętności. Dlatego też odpowiedni dobór wyposażenia sprzętowego jest tak ważny dla tego procesu.

EURODACHnajlepszy partner ekip dekarskich

Nowa lokalizacja

Od września 2013 roku nasza siedziba oraz magazyn znajdują się w Łazach, 4 km za Jankami przy trasie E7 na Kraków. Przeniesienie firmy pozwoliło nam zwiększyć dostępność oferowanych produktów. Doskonała lokalizacja pozwala naszym klientom ominąć warszawskie korki, a bezpośrednie sąsiedztwo przy rozwijającym się rynku deweloperskim i inwestorów indywidualnych pozwala nam kompleksowo i w możliwie krótkim czasie dostarczać materiały.

Łazy k. Warszawy, al. Krakowska 227
www.sklep-dekarski.pl
www.eurodach.pl
eurodach@eurodach.pl
tel. 22  868 43 43
tel. 505  023 310


Data publikacji: 26 lipca, 2014

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły