Łączniki

Eurotec – specjalista w zakresie techniki zamocowań

Wiodącym celem firmy Eurotec jest ciągły rozwój produktów i organizacji. Zapewniło to nie tylko najwyższą jakość i innowacyjność oferty, ale również obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Oferta rynkowa firmy Eurotec obejmuje przede wszystkim asortyment w zakresie wkrętów i systemów zamocowań materiałów budowlanych, takich jak drewno i beton. Ponadto oferowane są systemy mocowań przeznaczone do budowy tarasów oraz konstrukcje spodnie.

W szczególności chodzi o wkręty do drewna, betonu, montażu okien, do konstrukcji drewnianych (KonstruX), a także kołki rozporowe, narzędzia i materiały pomocnicze, konstrukcje tarasów i urządzeń ogrodowych, wsporniki do słupka, wsporniki Pedix oraz łączniki do drewna IdeeFix. W zakresie oferty warto również wymienić pręty gwintowane, wkręty do elewacji/wkręty przestawne EiSYS-2, a także uchwyty elewacyjne Clip.
Firma Eurotec oferuje również łączniki – do drewna (Magnus), montażowe. Ciekawymi pozycjami z oferty są również kotwy ściągające oraz systemy połączenia drewna i betonu. Warto również wspomnieć o systemie Klimax, klinach montażowych i podkładkach wyrównujących oraz sprzęcie zabezpieczającym.
W naszej ofercie jest cała gama produktów do tarasów – od wkrętów ze stali nierdzewnej, szlachetnej hartowanej oraz w specjalnych powłokach, po wszystkie elementy do wykonania podbudowy tarasu – podstaw regulowanych Profi Eco, po zakres legarów aluminiowych do różnych systemów deski tarasowej.

Eurotec - specjalista w zakresie techniki zamocowań

Filozofia firmy Eurotec

Filozofia działania firmy Eurotec zakłada, że najważniejsza jest jakość produktów a nie ich cena. Ponadto, z racji rosnącej bazy klientów, do obsługi zaangażowanych jest ponad 4 tys. dystrybutorów na świecie. Oprócz tego stawia się na odpowiednie certyfikaty, europejskie aprobaty techniczne i dopuszczenia. W zależności od wymagań nadzoru budowlanego mają je wszystkie produkty z programu podstawowego firmy Eurotec. Ponadto klienci mają do dyspozycji kompleksowe doradztwo na temat produktów poprzez dostarczanie niezbędnych informacji oraz organizowanie szkoleń produktowych. To codzienne praktyki, które zdobyły powszechne uznanie klientów.

Nowoczesny park maszynowy

Firma Eurotec stawia na nowoczesne technologie produkcji. Od stycznia 2013 r. część wkrętów do drewna jest produkowana w Hagen. W kwietniu 2015 r. park maszynowy został poszerzony o kolejne urządzenia. Od tego czasu firma Eurotec samodzielnie produkuje wkręty o średnicach od 6 do 10 mm przy maksymalnej długości jednego metra. Ponadto trwają prace rozwojowe nad dalszym usprawnieniem i przyspieszeniem procesu produkcji.
Firma Eurotec powstała w 1999 r. Obecnie jest to prężnie działające, średniej wielkości przedsiębiorstwo, które zatrudnia ponad 150 osób. Na przestrzeni niespełna dwudziestoletniej działalności firma Eurotec zdobyła silną pozycję zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Doradca Techniczny:
+48 609 444 170

E.u.r.o.Tec GmbH
Unter dem Hofe 5
58099 Hagen
tel. +49 2331 – 6245-0

Zapytanie w języku polskim mogą Państwo kierować na adres: info@eurotec.team

4.9/5 - (51 votes)

Data publikacji: 12 marca, 2019

Autor:

4.9/5 - (51 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Paweł
    wtorek, 12 marca, 2019

    Korzystam z wkrętów Eurotec i nie mam do nich zastrzeżeń. Naprawdę dobra jakość wykonania ich produktów, niemiecka jakość. Można spokojnie je polecić.

  2. racjonalizator
    czwartek, 21 marca, 2019

    Elementy łącznikowe i mocujące stanowią ważny element obiektu budowlanego. Od nich zależy trwałość i bezpieczeństwo konstrukcji. Dlatego też nie należy kierować się jedynie ceną tych elementów ale przede wszystkim ich jakością.

Podobne artykuły