Archiwum Dekarza & Cieśli

Fachowy Dekarz & Cieśla 1-2020

Dzień Dobry,
przed nami dwie największe imprezy branży dachowej tego roku. Już za chwilę spotykamy się na TARGACH BUDMA w Poznaniu. Od 4 do 7 lutego zapraszamy na nasze stoisko nr 17 w pawilonie 6. Już 23 lutego zapraszamy na targi DachExpo do Łodzi.

W 2019 r. rozpoczęto budowę 237,3 tys. mieszkań, a to oznacza całą masę dachów, które będziecie musieli pokryć. Deweloperzy rozpoczęli budowę 142,0 tys. mieszkań, a inwestorzy indywidualni 90,3 tys., czyli łącznie 97,9% ogólnej liczby mieszkań. To dobre wiadomości na początek, mamy nadzieję, że równie dobrego roku.

Zapraszam nieustająco na nasz fanpage na FB, gdzie każdego dnia toczą się ciekawe, merytoryczne dyskusje – jest już nas tam 57 tys. Gdybyście tęsknili pomiędzy wydaniami przypominam, że można nas czytać i zdobywać informacje online wchodząc na naszą stronę fachowydekarz.pl

Dobrego sezonu!
Redaktor Naczelny
Marcin Sikora

4.9/5 - (14 głosów)

Data publikacji: 7 lutego, 2020

4.9/5 - (14 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Stefan
    sobota, 8 lutego, 2020

    to już nowy numer fajnej gazetki branżowej Dekarz & Cieśla. fajnie poczytać najważniejsze wiadomości, wydarzenia i fakty w jednym numerze bo nie zawsze ma się czas przeglądać wszystkie strony internetowe. Odwiedzę targi w Łodzi bo lubię takie spotkania i warsztaty, można spotkać wielu dekarzy, blacharzy i cieśli w jednym miejscu, a każdy z nich jest specjalistą.

  2. praktyk
    poniedziałek, 10 lutego, 2020

    Z pewnością odwiedzę targi zarówno Budma jak i Dach expo w łodzi i liczę,że targi te dostarczą mi wiele ciekawych wrażeń jak co roku.Zawsze chętnie także sięgam po lekturę fachowy Dekarz&Cieśla zarówno w wersji papierowej jaki i online,zawsze w tej lekturze znajdę wiele inspiracji jaki ciekawych rozwiązań.

Podobne artykuły