Archiwum Dekarza & Cieśli

Fachowy Dekarz & Cieśla 2-2020

Dzień dobry
Na wstępie chciałbym wszystkim podziękować za obecność, odwiedziny i interesujące rozmowy podczas Targów BUDMA oraz SALONU DEKARSKIEGO. Jak się okazuje, mieliśmy szczęście, że mogliśmy się w atmosferze luzu i wzajemnej ciekawości w tak zacnym i licznym gronie spotkać.
Oddaję w Wasze ręce nowe, ale poniekąd historyczne wydanie magazynu Fachowy Dekarz i Cieśla. Pandemia pokrzyżowała wielu branżom plany, ale jak wskazuje czas, nasi specjaliści pozostają bezpieczni – może dlatego, że na co dzień dużo czasu spędzamy oderwani od ziemi?
Mamy nadzieję, że tak zostanie. Dbajcie o siebie i nie narażajcie siebie i innych bez potrzeby.
Świat stanął na głowie, a nasza gazeta stara się nadążać za bieżącymi trendami. Dlatego nowe wydanie Nowoczesnego Cieśli znalazło się z drugiej strony numeru. Wystarczy go odwrócić. Dajcie znać jak Wam się podoba? Zastanawiamy się, czy może tak zostawić na stałe?
Zdrowia dla wszystkich!
Redaktor Naczelny,
Marcin Sikora

4.9/5 - (40 votes)

Data publikacji: 7 maja, 2020

Autor:

4.9/5 - (40 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Artur
  czwartek, 7 maja, 2020

  fajnie, że już jest nowy numer online gazetki, będzie co poczytać w wolnej chwili. fakt, świat teraz stoi na głowie, ale cały, mimo wszystko branże budowlane pomału działają. teraz wszystko idzie wolniej i ostrożniej, ale ważne że widać postęp realizacji.

 2. obywatel
  piątek, 8 maja, 2020

  Bardzo dobrze ,że pomimo pandemii ukazał się nowy numer Fachowy Dekarz&Cieśla 2-2020 ponieważ daje nam to nadzieję,że powoli wrócimy do normalności.Ciekawa fachowa lektura w tym znacznie pomoże.

 3. rafal8647
  środa, 13 maja, 2020

  ciekawy artykuł

Podobne artykuły